Może nietypowe zadanie, ale no cóż. Proszę was o pomoc w sprawie komiksu, mam na plastykę narysować i wymyślić komiks. Jestem otwarta na wasze sugestie ;)) ;)) Proszę pomóżcie ! wyobraźnia mi przestała działać !!! Tylko żeby to nie było z internetu !!! Jeżeli ktoś nie rozumie to tak musicie mi przedstawić w takiej kolejności np. I obrazek : narysowałam konia i krowę w zagrodzie. krowa mówi muuu. II obrazek. kurczak zopstał domalowany i mówi koko. I tak dalej ;)))

2

Odpowiedzi

2010-03-01T19:21:48+01:00
Narysowałem kuchnie (taką żeby było widać że to kuchnia:p) i że przylatuje ptak do Jacki Chana i mówi: Jacki czy pomożesz mi znaleźć Nemo??? On odpowiedział: tak.
potem narysowałem w tle pustynię i Jackiego jak woła:Nemo gdzie jestes??
Potem następny rysunek był w wodzie Jacki Chan wywoływał Go ale i tak na marne.
Następnie narysowałem tą samą kuchnie i Jacki był z karmą dla rybek rozłożył ją po całej kuchni. Ale te staranie i tak było na marne. Potem przyleciał ptak jak Jacki był na podwórku i powiedział: Okazało się że twoje szukania były na marne ponieważ Nemo był u babci :D


Za to dostałem 6-
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T22:04:06+01:00
Miałam to samo : )

Znasz reklame biedronki `ananas wyszedł z puszki i ubił śmietane?`
Narysuj ananasa wychodzacego z puszki , a potem ubijającego śmietane.Potem dwa owoce[czy galaretka] rozmawiające ze sobą.
Owoc do galaretki "czemu sie tak trzesiesz?' a ona na to: 'wiesz , ananas wyszedł z puszki, podobno ubił smietane.."
koniec : D

Dostałam za to 5 a wcale nie było ładnie zrobione tlyko pomysłowo. Pozdr.