Prosze o przetłumaczenie

One of my favourite bands is the Ich Troje.There are tree members:Michał Wiśniewski singer Jacek Łągwa and Magda Pokora.My favourite members is Michał Wiśniewski.They've got vere cod voices.Their best cd was called,,Powiedź''.My favourute track on that CD is,,Zawsze z tobą chciałbym być''.Ich Troje are doing a tour of the Poland Year and I'm going to get some tickets for the Warsaw Concert.

2

Odpowiedzi

2010-03-01T20:07:42+01:00
Jednym z moich faworytów jest zespół Ich Troje. Członkowie tego zespołu to: Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Magda Pokora. moim ulubionym jest Michał. Dostał sie na wyższy [uniwersytet?]. Jego płyta to ,,Zawsze z tobą chciałbym być". Zamierzam dostawać niektóre bilety na ich Warszawski koncerty.

Nie wiem czy dobrze. Starałam się jak mogłam =]
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T20:33:07+01:00
Jedną z moich ulubionych kapel jest Ich Troje. Składa się z trzech osób: Michał Wiśniewski, piosenkarz Jacek Łągwa i Magda Pokora. Moją ulubioną osobą jest Michał Wiśniewski. Mają charakterystyczne głosy. Ich najlepszą płytą była "Powiedz". Moją ulubioną piosenką na tym CD jest "Zawsze z Tobą chciałbym być". Ich Troje mają zamiar wyjechać w tournee po Polsce i postaram się znaleźć bilety na Warszawski Koncert.

Nie ma sprawy;):)