Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T21:04:57+01:00
Hello!
I wished we talked about things we like or not. I write first. I hope that you also write to me about what you like.
I really like roller skating is a wonderful sport. Ice skating is also what I like. If I had to choose between spending leisure time outdoors or watching TV, of course, I opted for a walk in the fresh air. I really like the flowers and especially tulips. Another thing is I love planting flowers. I love to watch her grow and develop. I like fruit and often eat fruits because they are healthy and delicious.
We do not like spiders. I do not feel comfortable in the company of people who do not culture. I do not like chili because it is very sharp. I do not like rock music. I'm afraid and do not accept dogs dangerous. I do not like going to the dentist.


Chciała bym porozmawiać o tym co lubimy i nie lubimy. Piszę pierwsza. Mam nadzieję, że również do mnie napiszesz na temat tego, co lubisz.
Bardzo lubię jeździć na rolkach jest to cudowny sport.
Łyżwy to jest to co także bardzo lubię. Jeżeli miała bym wybrać między spędzeniem wolnego czasu na świeżym powietrzu czy przed telewizorem oczywiście wybrała bym spacer na świeżym powietrzu. Bardzo lubię kwiaty a szczególnie tulipany. Kolejną rzeczą którą uwielbiam jest sadzenie kwiatów. Uwielbiam patrzeć jak rośną, i rozwijają się .Bardzo lubię owoce i bardzo często jem owoce ponieważ są zdrowe i pyszne.
Bardzo nie lubię pająków. Nie czuje się dobrze w towarzystwie osób nie kulturalnych. Nie lubię chili ponieważ jest bardzo ostra. Nie lubię rockowej muzyki. Boję się i nie akceptuję psów rasy groźnej. Nie lubię chodzić do dentysty.
3 3 3