Potrzebował bym prasówkę na obojętny temat może być to wydarzenie z kraju lub ze świata. Prasówka może być obszerna ale nie musi (bez przesady) najważniejsze aby moja opinia była jak największa (moje zdanie na temat tego wydarzenia) wydarzenie z lutego.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T20:17:52+01:00
1.Szef CBA nie zgadza się z prokuraturą, chce śledztwa przeciw Kamińskiemu..
Szef CBA Paweł Wojtunik złożył zażalenie na decyzję prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień i ujawnienia informacji niejawnych przez swojego poprzednika Mariusza Kamińskiego.
Jak poinformował w poniedziałek rzecznik CBA Jacek Dobrzyński, Wojtunik nie zgadza się z argumentacją prokuratury, która nie doszukała się znamion przestępstwa i uważa, że "do wszechstronnego, dokładnego i rzetelnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności i wątpliwości niezbędne jest wszczęcie śledztwa". Zażalenie rozpatrzy Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście.

2.PO spieszy się ze zmianami w IPN.
W Sejmie przyspieszone zostały prace, których celem jest znowelizowanie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. PO chce, by kolejny prezes IPN był wybierany już na nowych zasadach.
- Prace nad nowelizacją nabrały tempa, chcemy zdążyć ze zmianą przepisów do maja - mówi "Rzeczpospolitej" polityk z władz PO. Platforma się spieszy, bo chce, aby nowy prezes IPN był już wybierany według nowych zasad.Myśle że pomogłam .:)
pozdrawiam .:*