Przetłumaczyć tan tekst tylko szybko bo na teraz tylko nie słownikiem z neta

Few days ago may best friend from secondary school invited me to the cinema. It was very important to me because i didn't see him fot long time. I bought ticket at the film three days ago. When this day came i was very excited. I were thinking about ouers meeting all days. But when I went to the meeting almost I was late to the bus. During a ride on a bus I had emotion that I had forgotten about something. When I got off the bus I worked out that the ticket for the film had stayed in my house. During transit from the stop to the cinema I invented solving my problem. I bought the other ticket. In spite of this problem, i spent my time very great.

3

Odpowiedzi

2010-03-02T09:36:04+01:00
Kilka dni temu mój najlepszy kolega szkolny zaprosil mnie do kina. było to dla mnie ważnie bo nie widziałem go od dłuższego czasu. kupiłem bilet na film trzy dni temu. kiedy nadszedł ten dzień, byłem bardzo podekscytowany. cały dzień myślałem o naszym spotkaniu. ale kiedy poszedłem na spotkanie, prawie spóźniłem się na autobus. jadąc autobusem cały czas miałem wrażenie że o czyms zapomniałem. gdy wysiadłem z autobusu domyśliłem się, że bilet do kina został w domu. idąc z przystanku do kina wymysliłem rozwiązanie mojego problemu. kupiłem drugi bilet. i mimo wszystko, świetnie spędziłem czas.

liczę na naj! te wyżej to z translatora!
1 5 1
2010-03-02T12:00:07+01:00
Kilka dni temu, mój najlepszy kolega ze szkoły zaprosił mnie do kina. To było bardzo ważne dla mnie, ponieważ nie widziałem go przez długi czas. Kupiłem bilet na ten film trzy dni temu. Gdy ten dzień nadszedł, bylem bardzo podekscytowany. Myślałem o naszym spotkaniu cały czas. Ale gdy poszedłem na spotkanie, prawie spóźniłem się na autobus. Podczas podroży autobusem miałem uczucie, ze o czymś zapomniałem. Gdy wysiadłem z autobusu, odkryłem, ze bilet na film został u mnie w domu. Idąc z przystanku do kina znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Kupiłem nowy bilet. Pomimo tego problemu spędziłem czas świetnie.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T14:41:32+01:00
Kilka dni temu mój najlepszy kolega szkolny zaprosił mnie do kina. Było to dla mnie ważne bo nie widziałem go od dłuższego czasu. Kupiłem bilet na film trzy dni temu. Kiedy nadszedł ten dzień, byłem bardzo podekscytowany. Cały dzień myślałem o naszym spotkaniu. Ale kiedy poszedłem na spotkanie, prawie spóźniłem się na autobus. Jadąc autobusem cały czas miałem wrażenie, że o czymś zapomniałem. Gdy wysiadłem z autobusu domyśliłem się, że bilet do kina został w domu. Idąc z przystanku do kina wymyśliłem rozwiązanie mojego problemu. Kupiłem drugi bilet. I mimo wszystko, świetnie spędziłem czas.