Napisz czy chciałbyś być właścicielem opisywanego samochodu. Uzasadnij odpowiedź w co najmniej trzech zdaniach , podając odpowiednie argumenty .\

a to jest o tym samochodzie . : ... przypomina zielonkawożółte z granatowymi i brązowymi zaciekami czółno na czterech kółkach z których dwa tylne miały szprychy a przednie ich nie posiadały. Nad tym czółnem znajdowało się coś w rodzaju namiotu z celuloidowymi okienkami . ... miał wygląd przerażający . Pod szkaradną powłoką krył się silnik o tak wielkiej mocy , że potrafiłem rozwinąć szybkość ponad 200 kilometrów na godzinę.

2

Odpowiedzi

2010-03-02T15:38:32+01:00
Chciałbym zostać właścicielem tego samochodu. Jest dziwny i przerażający, a takie rzeczy mnie kręcą. Uwielbiam mocny silnik, jego głos jest dla mnie piękną pieśnią. Chciałbym ścigać takim rumakiem przez miasto, każdy by mi go zazdrościł.

Coś wyskrobałem.
41 3 41
Najlepsza Odpowiedź!
  • halk
  • Początkujący
2010-03-02T16:08:48+01:00
Bardzo chciałbym zostać właścicielem tego przerażającego swoim wyglądem samochodu.Według mnie to auto jest wspaniałe .Nie liczy się wygląd . A ta duża moc silnika pomogłaby mi w spełnieniu mojego marzenia,którym jest wzięcie udziału w rajdzie samochodowym .Fascynują mnie rzeczy ,które są niepowtarzalne.
62 4 62