PILNE!!!!
Proszę pomóżcie!!!!
(9-12)zdań
Zastanów się, jaki przedmiot z tych które cię otaczają,
jest dla ciebie ważny, bo przypomina o szczególnych momentach twojego życia.Następnie opisz tę rzecz.
Pamiętaj o trujdziennej budowie pracy:
wstęp-przedstawienie przedmiotu
rozwinięcie-opis przedmiotu
zakończenie-ocena

2

Odpowiedzi

2010-03-02T16:18:27+01:00
Przedmiot, który jest dla mnie ważny jest telefon komórkowy, ponieważ w chwili gdy muszę skontaktować się z rodzicami lub przyjaciółmi mogę z niego skorzystać.
Mój telefon komórkowy jest koloru czarnego. Ma równię czerwony pasek, który zaczyna się u góry telefonu, a kończy u dołu. Ma dotykowy ekran i trzy guziki na dole. Wygodnie pisze się esemesy.
Telefon komórkowy to bardzo ważna rzecz w życiu, każdego dziecka w moim wieku. Sądzę że bez niego ciężko byłoby nam żyć.


proszę :)
2010-03-02T18:18:37+01:00
Przedmiotem,który uważam za ważny jest telewizor.Jest on bardzo duży i stary.Mimo tego jest dalej sprawny.Patrząc na niego przypominam sobie o czasie spędzonym wspólnie z całą moją rodziną.Telewizor był u nas od zawsze i dzięki temu mogliśmy oglądając filmy także rozmawiać.Będąc smutnym zawsze mogę patrząc na telewizor zapomnieć o swoich smutkach.Jest nie tylko źródłem informacji,ale też bardzo potrzebnym przedmiotem w rodzinie.Każda rodzina powinna mieć taki telewizor dzięki któremu będą mogli powspominać dawne czasy i porozmawiać na rożne tematy.