PRZETŁUMACZY KTOŚ??

My hobby is breeding of aquarium’s fishes. I have been got an aquarium since I remember. As a child dad bought me my first goldfish – and it started. Now, I have got two large aquariums with plenty of fishes and plants. This is my passion. For all long days I spend my time on feeding or cleaning aquariums. This is very responsible hobby and very interesting. It gives me a lot of satisfaction when I can watch beautiful and colorful aquarium. This is so fascinating!

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T17:18:39+01:00
Moim hobby jest hodowla rybek w akwarium. Mam akwarium, odkąd pamiętam. Kiedy byłem mały, ojciec mi kupił moją pierwszą złotą rybkę - i się zaczęło. Teraz mam dwa duże akwaria z dużą ilością ryb i roślin. To jest moja pasja. Spędzam bardzo dużo czasu na karmienie lub czyszczenia akwarium. Jest to bardzo odpowiedzialne i bardzo interesujące hobby.Daje mi dużo satysfakcji, gdy mogę oglądać piękne i kolorowe akwarium. To jest tak fascynujące!
2010-03-02T17:19:31+01:00
Moje hobby to hodowla ryb w akwarium. Miałem akwarium, odkąd pamiętam. Jako dzieck tata kupił mi pierwszą złota rybkę - i się zaczęło. Teraz Mam dwa dużeh akwaria z dużą ilością ryb i roślin. To jest moja pasja. we wszystkie długie dni spędzam czas na karmieniu lub czyszczeniu akwarium. Jest to bardzo odpowiedzialne i bardzo interesujące hobby. To daje mi dużo satysfakcji, gdy mogę oglądać piękne i kolorowe akwarium. To jest tak fascynujące!
2010-03-02T19:36:29+01:00
Moje hobby jest hodowla w akwarium z rybami. Byłem dostał akwarium, odkąd pamiętam. Jako ojciec dziecka kupił mi pierwszy złota rybka - i się zaczęło. Teraz Mam dwóch dużych akwariów z dużą ilością ryb i roślin. To jest moja pasja. Dla wszystkich długich dni i spędzać czas na karmienie lub czyszczenia akwarium. Jest to bardzo odpowiedzialna i bardzo interesujące hobby. To daje mi dużo satysfakcji, gdy mogę oglądać piękne i kolorowe akwarium. To jest tak fascynujące!