Odpowiedzi

2009-10-19T20:23:33+02:00
Opisuje mojego pieska który ma na imie Miriam. Mieszkamy razem już ponad 3 lata i jestem z nim bardzo związany.
Jest on mały, ale jeśli trzeba to spłoszy złodzeja.Mój słodziak to jamnik więc ma długi tłów trzmający się na krótkich nóżkach. Sierść ma krótką, ale kiedy się do niego przytulam czuje jaka jest miękka.
Razem chodzimy do sklepu, znajomych, a czasem nawet do szkoły. Bardzo lubie mojego pupila..

WrednaSkinka
6 3 6
2009-10-19T20:27:56+02:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Moim najlepszym przyjacielem jest mój pies. Jest mały ale ma wielkie serduszko i zawsze jest przy mnie. Mój mały York ma dopiero roczek, ale jest wesoły i bardzo żywy.Niekiedy trudno go złapać choć ma krótkie nóżki. Sierść ma w kolorze czarnym, a w niektórych miejscach ma podpalaną (odcienie szarości). Bardzo go kocham i staram się być zawsze blisko niego, aby nie czuł się samotnie. To samo robi on. Nie wiem co bym bez niego zrobił/a.
10 4 10
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-19T20:28:07+02:00
W poniższych zdaniach opiszę mojego kochanego psa, z którym wiążą mnie trwałe więzi. Marlow, bo tak nazywa się moja kochana suczka rasy shih tzu jest mała, waży 3,5 kg i szybki ogon, którym pokazuje jak bardzo się cieszy.
Jej pyszczek jest szeroki, przypminający chryzantemę z bardzo obfitym owłosieniem pokrywającym całe ciało. Sierść miła, miękka w dotyku, którą należy czesać codziennie. Mój pies i ja to idealnie połączenie jak sądzę. Jest żwyiołowy, radosny, skory do zabaw, usłuchany i potrafi wywowłać uśmiech na mojej twarzy. Uwielbia spacery i przystosowuje się do nowego otoczenia. jest otwarty dla ludzi. Uwielbiam go.
9 3 9