Muszę powstawiać w kropki wyrazy a mam dużo pracy i mi się zejdzie pomóżcie mam 3 teksty
1
przed wyjazdem urządze......................... ..................... . Zaproszę na nią .......................... ..................... . Potem włoże do plecaka .................. ...................... i ..................... ....................... . Muszę jeszcze kupić .................... ..................... . Powinienem pożyczyć .................. ......................... .


2
Przed wyjazdem muszę omówić sprawy z ........... i .......... . dobrzę byłoby zaineresować ich moim nowym .................. .Porozmawiam też z ....................... i z ............................ i poproszę ich o przypilnowanie mieszkania . spotkam sie również z .................. .

3
muszę sprawdzić czy oddałem pieniądze ....................... , czy wysłałem e-maile ................................, czy powiedziałem ............................ o swoim wyjeżdzie

2

Odpowiedzi

2009-10-19T20:31:52+02:00
1
przed wyjazdem urządzeimpezę z balonami . Zaproszę na nią Marka, Agatę i wszystkich przyjaciół. Potem włoże do plecaka buty narciarski ispodnie dresowe. Muszę jeszcze kupić serpentyny i talerzyki ozdobne.. . Powinienem pożyczyć niebieskie balony.


2
Przed wyjazdem muszę omówić sprawy z mamą i tatą. dobrzę byłoby zaineresować ich moim nowym pieskiem .Porozmawiam też z Jolą i z Basią i poproszę ich o przypilnowanie mieszkania . spotkam sie również z Michałem .

3
muszę sprawdzić czy oddałem pieniądze na pocztę , czy wysłałem e-maile ..do znajomych, czy powiedziałem .rodzicom o swoim wyjeżdzie
2009-10-19T20:35:58+02:00
1. Przed wyjazdem urządzę wielkie przyjęcie. Zaproszę na nią najlepszą koleżankę. Potem włoże do plecaka przenośny magnetofon i pełny termos. Muszę jeszcze kupić płaszcz przeciwdeszczowy. Powinienem pożyczyć gogle narciarskie.


2. Przed wyjazdem muszę omówić sprawy z mamą i tatą. dobrzę byłoby zaineresować ich moim nowym bonzai. Porozmawiam też z Edytą i z Karolem i poproszę ich o przypilnowanie mieszkania . Spotkam sie również z Bożeną.

3. Muszę sprawdzić czy oddałem pieniądze Arkowi, czy wysłałem e-maile przełożonym, czy powiedziałem im o swoim wyjeździe.