Odpowiedzi

2010-03-02T17:53:13+01:00
8.01.2008
Dziś było fajnie ;] w szkole przedstawialiśmy teatrzyk pomiędzy klasami na najlpeszy.!
oczywiscie wygrała nasza !! 5c
było superr tylko aśka sie na mnie obraziła nie wiem za co !
co raz bardziej wątpie żebysmy były przyjaciółkami ; (
ale przecierz mam jeszcze justyś.<3

plusY : tetrzyk,justyś,czkolada,szkoła minusy : aśka,szkoła,
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T17:58:25+01:00
20.XII.2008r.
Sobota
Drogi Pamiętniku!!!
Jeszcze 4 dnii do Świąt Bożego Narodzenia tak bardzo bym chciała dostać książkę pt.Fleix Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka.
Wiesz właśnie się zastawiam czy to co czuje jest odpowiednie Adam jest to ktoś dla mnie bardzo ważny, ale Ania chyba lepiej do niego pasuje, na teście jakim jesteś zwierzęciem wyszo, że onoje są żabami. Nie wiem co z tego będzie bardzo go lubię, ale no właśnie ale...
Ze mną co będzie nie wiem, chciałabym żeby chociaż Marcie się udało ona nie jest jeszcze pewna. Powinna spróbować tyle mi o nim dzisiaj opowiadała. Jest moja najlepszą przyjaciółką chce dla niej jak najlepiej.
Ach czemu ten śwat jest taki dziwny?
1 5 1
2010-03-02T18:00:55+01:00
Drogi pamiętniku !
Dzisiaj rano idąc do szkoły zobaczyłam przystojnego chłopaka, ale on niestety na mnie nie spojrzał. Siedząc w szkole cały czas o nim rozmyślałam , bo bardzo mi sie spodobał . Byłam tak rozkojarzona, że nawet nie słyszałam, jak pani od fizyki wzięła mnie do odpowiedzi. Koleżanki mówią : "idź Kaśka!". Lecz nie za bardzo sie przygotowałam. Stanęłam przed tablicą pani zadała pytanie co to jest przyciąganie, a ja nie potrafiłam na nie odpowiedzieć. Gdy myślałam nad odpowiedzią, ktoś zapukał do drzwi. Obejrzałam się .. i stał on. Ten chłopak którego rano widziałam. Nie wiedziałam co zrobić. On wchodząc nie spuszczał ze mnie oka i zapytał : "może pomóc?" Pani zaczęła się śmiać i powiedziała ze chętnie, bo ja nic nie umiem. I powtórzyła mu pytanie. A on na to :"nie wiesz co to jest przyciąganie? to jest ta chemia między nami" Byłam wniebowzięta! Ale oczywiście dostałam jedynke z odpowiedzi, jednak sie tym nie przejęłam. Bo Maciek- tak sie nazywał, przyszedł pożyczyć radio z naszej klasy i jak sie okazało jest nowy w szkole. Podał mi karteczke a na niej było : " Widziałem Cie dzisiaj rano , spodobałaś mi się, musiałem do Ciebie zagdać , lecz nie wiedziałem jak, wieć wymyśliłem to zamieszanie z radiem. Szkoda tylko że dostałaś jedynke z odpowiedzi, ale może Ci to wynagrodzę wspólnym wypadem do kina dziś wieczorem ?" Skakałam ze szczęścia!
Coś czuje, że to będzie początek czegoś wyjątkowego.
1 1 1