Gorąca Prośba!!!
Mam takie zadanie...
Prześladowania z powodu koloru skóry,wyznawanej religi czy poglądów stanowią ciemną karte w histori ludzkości.Dlaczego ludzie powinni sie tego wstydzić?
Odpowiedz w co najmniej pięciu zdaniach (ale nie musi być w pięciu:p)
Prosze o odpowiedz z góry dziękuje
Dam najj!!

3

Odpowiedzi

2010-03-02T18:31:13+01:00
Ludzie, którzy urodzili się o odmiennym od otaczających ich ludzi kolorze skóry często stają się ofiarami rasizmu. Nie mają oni na to żadnego wpływu. Społeczeństwo nie akceptuje ich odmienności dotyczącej wyznań religijnych. Takie zachowanie jest karygodne u ludzi, ponieważ ich odmienność wcale nie wpływa na to czy powinni być postrzegani inaczej od nas.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T18:37:25+01:00
Ludzie powini się wstydzic wysmiewania z innych ludzi z powodow koloru skóry oraz, wyznawanej religi poniewaz liczy sie wnetrze człowieka.
Żaden człowiek nie wybiera swojego koloru skóry , a jej kolor nie powinien czynic go gorszym od innych. Zamiast smiac sie powinni wczuc sie w role takiej osoby i pomyslec jak sie on czuje.
1 5 1
2010-03-02T18:37:29+01:00
Rasista to określenie, którego ludzie powinni się wstydzić od zawsze. Dlaczego? Otóż dlatego,że nie ważne jaki kolor skóry się ma, w co się wierzy i jakie poglądy się wyznaje. Chodzi po prostu o to jakim się jest człowiekiem. Ludzie biali od wszech czasów prześladują osoby o czarnym kolorze skóry i uważają się za lepszych, lecz niekoniecznie tak jest. Ludzie biali częściej popełniają morderstwa-bo uważają się lepsi od innych. Ale nie tylko to, można przytoczyć mnóstwo innych negatywnych przykładów, gdzie głównymi bohaterami nie będą ludzie czarni, a ludzie biali.