Odpowiedzi

2010-03-02T19:49:05+01:00
Mam wspaniałego przyjaciela o imieniu Tomek. Jest on średniego wzrostu, ma niebieskie oczy oraz ciemne włosy. Bardzo go cenię za to że zawsze jest szczery. Jeszcze nigdy mnie nie okłamał. Ma wiele zalet oraz bardzo mało wad. Cenię go również za to, że zawsze mi pomaga gdy jestem w potrzebie. Jak jestem chory/chora to Tomek mnie odwiedza,przynosi mi lekcje i rozmawia ze mną.Nigdy mnie nie zawiódł i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć.

18 4 18
2010-03-02T20:00:11+01:00
Moim bliskim kolegą jest...........Chodzimy już ze sobą do klasy szósty rok.Jest on z mojego wieku i się z nim przyjaźnię.
................jak na nasz wiek jest bardzo wysoki,ma około 1m60cm jego budowa ciała jest w sam raz-nie jest on ani za gruby ani za chudy.Jego twarz jest okrągła na której znajdują się brązowe oczy i niewielki nos.Ma on wysokie czoło na które opadają jasne,dłuższe włosy.............Ma karnacje raczej jasną która pasuje doskonale do jego blond włosów.............Często się ubiera w luźne bluzy i dresy-bo to jest jego styl ubierania się.
...............Jest bardzo pewny siebie,pogadany oraz zabawny z nim się nigdy nie można nudzić.Przyjaźnie się z nim dosyć długo i wiem że moge na nim zawsze polegać i mu zaufać.Gdy mam jakiś problem zawsze jest w stanie mi pomóc.jest bardzo przyjacielski co bardzo w nim cenie.Prócz tego ...........musze powiedzieć że jets on bardzo pomocny i uczynny mimo że na pierwszy rzut oka na takiego nie wygląda.Bardzo w nim cenie to że zawsze gdy mu coś powiem zachowuje to dla siebie-jest moim prawdziwym przyjacielem.
Bardzo się ciesze że się znim przyjaźnie.

w miejsce kropek wstaw sobie imię:)
24 4 24