Odpowiedzi

2010-03-02T20:39:21+01:00
Drogi ....

Na pytanie 'czy nudzi mi sie w szkole' mogłabym jak wiekszosc odpowiedziec, ze tak, ale w rzeczywistosci tak nie jest. w swojej szkole wbrew pozorom bardzo przyjemnie spedzam czas. Oczywiscie - sa lekcje, ktore w szczegolnosci mi sie dluza, jednak przerwy oraz pozostale godzinny mijaja mi w mily sposob. w szkole panuje ciepla atmosfera, przez co nie jestem w stanie odczuc tego, ze spedzam w niej np 6 godzin dziennie. Gdyby nie fakt, ze musze tak wczesnie wstawac, moglabym powiedziec, ze uczeszczanie do szkoly jest dla mnie przyjemnoscia .


- ....wiem, ze zapewne tobie w szkole sie nudzi, ale piszac, ze sie nie nudzi, moglam wiecej napisac, mam nadzieje ze pomoglam.
26 4 26
2010-06-24T20:44:32+02:00
Kochany Tomku,
ostatnio bardzo często myślę o tym, czy nudzi mi się już w szkole. Doszłam do wniosku , że tak. Już w sumie nie ma co robić. Nie uczymy się, ani nic. Cały czas oglądamy tylko te filmy, a w sumie nic z tego nie ma. Większość z nich już oglądałam. Moi znajomi też już nie chodzą do szkoły, bo im się nie chce. Z resztą po co, skoro i tak są już tuż tuż wakacje. Opowiedz lepiej, co u Ciebie słychać?
Całuski
.......