Mam odpowiedzieć na jedno z tych trzech pytań.Odpowiedz ma zawierać nie więcej niż kartkę zeszytu:)

1.Gdybyś miał możliwość odbycia podroży w czasie , dokąd chciałbyś pojechać? Dlaczego?

2.Jak sadzisz jak będzie wyglądał świat w przyszłość za czterysta pięćset lat? Co się zmieni , jakie będą osiągnięcia cywilizacyjne ?

3.Gdybyś miał możliwość spotkania z jaka Sławną postacią histeryczna chciałbyś porozmawiać O co byś ją zapytał?

3

Odpowiedzi

2010-03-02T20:57:56+01:00
Jeśli miałabym możliwość podróży w czasie z pewnością udałabym się do starożytnego Egiptu. Chciałabym zobaczyć jak wyglądało życie ludzi w tamtych czasach i kulturze. Bardzo ciekawi mnie w jaki sposób powstały piramidy w Gizie. Historia Egiptu ciekawi mnie najbardziej- jest tajemnicza i zagadkowa. Uczeni do dziś prowadzą badania historii Egipcjan i wciąż mają wiele wątpliwości. Bardzo chciała bym być świadkiem tworzenia tamtej historii i podziwiania wydarzeń mających miejsce w tamtych czasach. Moim zdaniem taka podróż była by pouczająca, niezapomniana i na pewno wiele bym z niej wyniosła. Egipt jest fascynującym i magicznym miejscem, a życie w tamtych czasach z pewnością było inne, co jeszcze bardziej wzmacnia mój apetyt na poznawanie historii starożytnego Egiptu.

Mam nadzieję, że pomogłam ;*
1 5 1
2010-03-02T20:58:46+01:00
1.
Bardzo chciałabym wyruszyć w podróż w czasie. Byłoby to moje największe marzenie.Gdybym miała taką możliwość cofnęłabym się do przeszłości.

Cofnęłabym się do przeszłośći ponieważ chciałabym naprawić swoje największe błędy. Takie które naprawde zabrały mi radość z życia takie przez które płakałam lub nie mogłam się z nimi pogodzić.Zdołałabym nawet cofnąć się w czasie by przezwyciężyć swój strach lub zrobić to co żałowałam.Chciałabym pojechać to Chin. Odwiedzić ich kulturę ale w przeszłości, ponieważ jestem ciekawa jakie kiedyś mieli tradycje, jak się ubirali i co lubili.Chciałabym poznać Chinkę z którą zaprzyjaźniłabym się i często byśmy się odwiedzały.

Moim zdaniem podróż w czasie to naprawde coś niezwykłego.jednak gdyby było tylko realne. Niestety nie możemy się przenosić w czasie ani niczego naprawiać. To nas naucza jak mamy się zachowywać i co ma być dla nas dobre a co złe.

Myśle że pomogłam . ;))
1 1 1
  • 13p
  • Początkujący
2010-03-02T21:00:46+01:00
2.
Sądzę,że świat zmienia się w bardzo zastraszającym tempie.Rozwój technologi,cywilizacji tak szybko gna do przodu,iż większość zwykłych ludzi nawet nie ma o tym pojęcia.Na przykład w Japonii sprzedaje się bardzo nowoczesne urządzenia roboty,podczas gdy w Polsce mało kto o nich mówi.Co więc będzie ze światem za 500 lat?
O ile to możliwe,myślę,że ludzkość jakoś przetrwa aczkolwiek zniszczenia natury będą ogromne.Ludzie będą cenić każdy skrawek zieleni bo przez zbytnie myślenie o rozwoju technologi zapomnieli o naszej matce Ziemi.Może w przyszłości nawiążemy kontakt z istotami poza ziemskimi,którzy pomogą nam tą naturę naprawić.
Człowiek w takim świecie nie będzie umiał się obejść bez nowoczesnych maszyn,robotów,idealnych programach komputerowych.Cywilizacja będzie się rozwijać a natura upadać.
Jednak myślę,że również i tam znają się ludzie,którzy naprawde będa wiedzieć,iż w życiu nie liczy się tylko rozwój techniczny.
1 1 1