Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-10-20T15:34:14+02:00
-W piątek wieczorem w Warszawie zmarł dr Marek Edelman. Miał 87 lat. Był uczestnikiem powstania w gettcie warszawskim, a także Powstania Warszawskiego, jednak przede wszystkim był wybitnym lekarzem. - Zmarł w domu, wśród przyjaciół, bliskich ludzi - powiedziała Paula Sawicka, z której rodziną Edelman mieszkał przez ostatnie dwa lata.
-Już w październiku przyszłego roku Jan Paweł II może zostać wyniesiony na ołtarze. Ostateczna decyzja ma zapaść na początku listopada.
-PO gra na zwłokę nie składając wniosku o powołanie komisji śledczej, która badałaby ewentualne nieprawidłowości w pracach nad zmianami w tzw. ustawie hazardowej - powiedział we wtorek rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak.
-Polska może odegrać centralną rolę w nowym systemie obrony rakietowej w Europie. I powinna być usatysfakcjonowana ofertą USA w tym zakresie – zapewnia Joe Bidena.
-Donald Tusk zapowiedział przeprowadzenie kontroli w sprawie podsłuchiwania dziennikarzy. W Polsce zbyt łatwo zakłada się podsłuchy uważa premier.
-do wybory :):)