Odpowiedzi

2010-03-03T00:59:32+01:00
SZCZECIN, dn. 03,03,2010 r.

JAN KOWALSKI
ul. PERŁOWA
77-200 SZCZECIN
tel. 999-999-999
e-mail MATI@.WP.PL
FUREL
ul. WIATRACZNA
77-200 SZCZECIN
DZIAŁ KANDYDATURSzanowni Państwo,/ Panie,/Pani,
W odpowiedzi na ogłoszenie prasowe zamieszczone w dniu 02.03.2010w GŁOSIE SZCZECINA nr ref. 19376 chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO w PAŃSTWA FIRMIE.
Od pięciu lat pracuję jako przedstawiciel handlowy. Do moich obowiązków należało głównie budowanie sieci sprzedaży i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami. Ostatnim moim pracodawcą była firma BUDINWEST, działająca w branży BUDOWLANEJ Odpowiedzialny byłem za całokształt zagadnień związanych ze sprzedażą, wprowadzaniem nowych produktów na rynek polski; kontrolowanie płatności i windykację należności. Moja dotychczasowa praca, poza łatwością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, wymagała samodzielności i odpowiedzialności. Jestem osobą dynamiczną i rzetelną. Posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów; potrafię działać pod presją czasu. Łatwo dostosowuję się do nowych warunków.
Obecnie szukam ciekawej pracy w renomowanej firmie handlowej, oferującej możliwość rozwoju zawodowego. Wierzę, że praca w Państwa firmie dostarczyłaby mi nowych wyzwań oraz, że moje dotychczasowe doświadczenia i kwalifikacje odpowiadają Państwa oczekiwaniom.
Będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. w trakcie bezpośredniej rozmowy. Z przyjemnością przedstawię swoje referencje od poprzednich pracodawców. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 999-999-9999
Z poważaniem,
JAN KOWALSKI