Odpowiedzi

2010-03-02T21:56:27+01:00
Pewnego dnia Merry bardzo zakochana w Jacku szła sobie po schodach w bloku. Nagle głową zapaliła światło, ale poczuła miękkie uczucie, okazało się, że Merry uderzyła w rękę Jacka.
Eines Tages kam ein sehr Merry in der Liebe mit Jack ging die Treppe hinauf in einen Block. Plötzlich leuchtet die Lampe den Kopf, aber es fühlte sich weicher Griff, zeigte sich, dass Merry Hand Jack treffen.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T21:59:30+01:00
Parę dni temu zaspałam do szkoły. Po przebudzeniu się myślałam tylko o szybkim wyjściu z domu, spieszyłam się na sprawdzian a wiec kazda minuta się liczyła. Do szkoły mam zaledwie parę metrów. Więc na drugą połowę lekcji zdązyłam. Po wyjściu na przerwę zauważyłam Kapcie na swoich nogach. Wszyscy smiali sięz moich pluszowych miśków, a ja smiałam sie razem z nimi.
2010-03-02T22:02:23+01:00
Na dyskotece w Niemczech bawi się Rosjanin z napisem na koszulce:
,,Turcy mają trzy problemy''. Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a na niego tłum Turków czeka.
- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - mówi Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam,
tylko zawsze wołacie wszystkich swoich.
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, wyjmując pistolet maszynowy. - Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...A jeśli chodzi o przetłumaczenie to masz stronkę http://www.tlumacz.twojetrojmiasto.pl/