Proszę o napisanie listu w którym opiszę w jaki sposób i gdzie poznali się moi znajomi(para)opiszę jednego z nich( dziewczynę albo chłopaka)podam 2 cechy charakteru opisywanej osoby,jedną cechę z wymienionych wcześniej poprę przykładem,napiszę co o tym myślę i spytam adresata co on myśli na ten temat.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T12:52:34+01:00
PO POLSKU:

Mam wspaniałych znajomych, któzy są w związku już 2 lata. Są to Maja i Dominik. Poznali się 2 lata temu na koloni nad morzem. Zaczęło sie od dyskoteki. Dominik jest bardzo miłym, pomocnym chłopakiem. Jak ktoś mu zajdzie za skóre to potrafi się odwdzięczyć, ale w stosunku do dziewczyn pozostaje pełnym manier męższczyzną. Pamiętam, że kiedy Maja złamała rękę to on od razu pomógł jej i zawołał nauczycieli. Myślę, że to prawdziwa miłość i wytrzyma wiele. Co o tym myslisz Aniu? My też mamy takie szanse?

PO ANGIELSKU:

I have a brilliant friends, they are in relationship association 2 already years. There are Maja and Dominik. They have been learned on over sea 2 year ago a camp. It has begun from disco. Dominik is very nice and helpful boy. As somebody will get be able to pay back it him too, but it remains relatively to girls full manners man. I remember, when it has broken has fractured hand help may at once and it has exclaimed teachers. I think, that it genuine love and many will sustain. What about it think Ania? Have we too?