Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T23:30:29+01:00
W dosłownym znaczeniu słowo zemsta jest ludziom bardzo znana. Książa ta ma duzo wspolnego z złosliwosciami ludzi nawet o drobnostki.
Dlatego ta ksiazka jest dobrym przykładem na jej powszechna popularnosc.

Bede starał/a sie bronic tezy iz uwazam, ze ta ksiazka jest dobrym dowodem na to jak postepuja coraz czesciej ludzie.

Moim pierwszym argumentem na potwierdzenie tezy jest zachowanie bohaterow ksiazki do dzisiejszych czasow.
Nawet w naszym owczesnym swiecie ludzie naprzykrzają sobie życie błahymi sprawami.Bohaterzy tej ksiazki rowniez do tego dążyli. Ich spor polegał na załataniu dziuy w murze, ktorego nie potrafili rozegrac. Nawet taka błahosta przekształciła ich w wrogosc.
Nastepnym argumentem mozna posłuzyc sie faktem z zachowan dwoch głownych bohaterow jeden na drugiego nadawał chcac zemscic sie i miec przewage nad swoim sasiadem. Nastepnym przytoczonym przeze mnie argumentem jest sprawa wacława i klary. Mimo iz młodzi ludzie kochali sie to nie mogli ze soba byc ze względów na swoich ojcow i ich wzajemnych relacji.Do dzis mozemy sie spotkac z takimi przypadkami, ze w sprze cierpia osoby niczemu winne.
W podanych powyzszych argumentach myslę ze w pełni przytaoczyłam istniejace informacje gdyz ta ksiazka jest autentycznym dowodem na to ze jest do dzisiaj popularna, poniewaz ma z dzisiajszym swiatemm duzo wspolnego.
1 3 1