Odpowiedzi

2010-03-03T12:03:59+01:00
Wiec tak zacznę od przykładów ;
Biblia każdy pamięta opowieść o Hiobie człowiek którego dotknęły wszystkie nieszczęścia jakie można sobie tylko wyobrazić przepadł mu majątek rodzina zginęła a mimo wszystko się nie podał został zniszczony ale nie pokonany . wiara i nadzieja nie zniknęły to są wartości których nie może nam zabrać nikt .
mitologia Odys i jego podroż do Itaki tez został zniszczony po przez bardzo długa wędrówkę ale nie podał się i wkoncu dotarł do swojego celu . lecz mimo wszystko odys wierzył ze dotrze do domu do rodziny pokonał wszystkir nidogodnosci które go spotkały nie podał się i osiognoł swój cel.
Kazdego człowieka mozna zniszczyc mozna pozbawic go wszystkiego ale jesli ten człowiek ma siłe wiare i nadzieje oraz swoje własne nie ugiete zasady to zadne zło zadna siła niejest w stanie go pokonac jesli potrafimy marzyc mimo wszysko i miec wiare ze wkoncu nam sie uda to nie pokona nas nic i nikt .
to czy zostaniemy pokonani przez zło zależy od nas i siły naszego charakteru i wiary przede wszystkim jeśli ulegniemy słabością to przegramy w innym wypatku niema szans na pokonanie.