Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T12:59:14+01:00
Tamagotchi to elektroniczna zabawka w postaci plastikowego jajka z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, z trzema przyciskami. Celem zabawy z Tamagotchi jest opieka nad wirtualnym zwierzątkiem, które widzimy na ekranie. Potrzebuje Twojej miłości aby istnieć i dojrzewać. Jeśli otoczysz je odpowiednią opieką, z dnia na dzień będzie coraz większe, zdrowsze i piękniejsze!
Najnowsza, IV Generacja Tamagotchi, niesie za sobą liczne udoskonalenia! Teraz Wasz podopieczny jako dziecko uczęszcza do przedszkola, jako nastolatek do szkoły podstawowej, a kiedy staje się dorosły idzie do pracy. Tamagotchi może rozpocząć karierę zawodową w jednej spośród 15 różnych profesji, w tym m. in. jako naukowiec, producent filmowy, lekarz, gwiazda muzyki rockowej, strażak itd. Ponadto, Tamagotchi Jinsei Connextion V4 to nowe gry, nowe postacie, nowe upominki i animacje na ekranie!
W miasteczku Tamatown na wszystkich właścicieli wirtualnych zwierzątek czeka mnóstwo gier i innych atrakcji! A dzięki temu, że Tamagotchi mogą ze sobą komunikować się przez podczerwień, zabawa jest jeszcze bardziej ciekawa i fascynująca.