Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T11:46:48+01:00
W dzisiejszych czasach nasze mieszkanie ma bardzo duży wpływ na nasze życie. Każdy z nas odnawia,przestawia bądź maluje mieszkania w celu aby wyodrębnić w nim kawałek siebie.
Moim zdaniem mieszkanie odzwierciedla nasz charakter.
Pierwszym argumentem będzie nasze upodobanie np.do kolorów.Każdy z nas jest inny i ma inne gusta. Możemy więc we własnym koncie dobierać,zmieniać kolory wnętrz.Uważam,iż każdy z nas kiedyś bądź teraz wybiera swój kolor pomieszczenia.
Argumentem kolejnym będzie wykorzystanie pomysłowości w wyniku rozmieszczenia mebli. Ludzie bardzo często przy zakupie nowych mebli sprawdzają czy będą one odpowiadać im oczekiwaniom. Biorą także pod uwagę inne rzeczy... Ale najważniejsze jest to,abyśmy to my czuli sie jak najlepiej.
Innym argumentem jest nasze zachowanie w mieszkaniu.Jeśli coś nam się nie podoba to po prostu wyrzucamy to . Nikt nie uważa przecież ,że rzeczy które są nam zbędne musimy wyrzucić.Możemy oddać je innym.
Uważam,że układ mieszkania jest bardzo ważny.Odzwierciedla on nie tylko nasz charakter,ale również całe nasze życie. Bez względu na to kim jesteśmy...
1 5 1