Słuchajcie , powiedzcie proszę jak zrobić takie coś świecącego tak obrazek przerobić.. nie taka animacja z latającymi obiektami różne serduszka i błyskotki itp. nie nie chodzi oto! Np. jak niektórzy ludzie robią ogony syren h2o takie w różnych kolorach i one tak się świecą tak fajnie... jak można to zrobić.... to też częściowo do szkoły.... powiedzcie plis daje jakieś 10 pkt na osobę! To wg. mnie dużo! I nie piszcie głupich rozwiązań bo zgłaszam spam i błędne! Plis, pomóżcie! Np. to:
http://pu.i.wp.pl/?k=MzM3MzkyNzIsMTgwNTk5&f=yellow_star.gif

się tak świeci.. tylko żeby samemu umieć przerobić taki obrazek ! aha i jeszcze jak cos to dajcie link do konkretniej przeróbki a nie tylko adres strony np nie: www.przykład.pl tylko choćby www.przykład.pl/przykład/example/p/przykład


kapito???

3

Odpowiedzi

2010-03-03T12:53:21+01:00
To dość trudne ale myślę, że mogłabyś spróbować wykonać to na stronie www.glitery.pl/ tam można przerabiać takie rzeczy.
A jeżeli, nie na tej stronie to możesz ściągnąć jakiś specjalny program z licencją free albo testującą do wykonywania takich rzeczy. Jak byś nie umiała go znaleść to napisz do mnie wiadomość a ja też poszukam i prześlę Ci link.

Mam nadzieję, że pomogłam ;)
2010-03-03T12:54:33+01:00
Po pierwsze musisz zciągnąć profesjonalny program!
tam znajdziesz wszystkie te przeróbki. mozesz wybrac blyszczenie swiecidełka a nawet stworzyć własny klipart.
2. tylko musisz wybrac program za który się nic nie płaci.
3. dla informacji są to programy do robienia avków lub przetwarzania zdjęć.
cos takiego tylko musisz się zarejestrowac jest na www.glitery.pl
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T16:18:34+01:00
Www.glitery.pl
adobe photoshop (musisz ściągnąć z internetu )