Bardzo proszę o jak najszybsze odpowiedzi i najlepiej, żeby nie było to z internetu...
1. Książki na lato - zachęć do czytania książek w czasie wakacji. Zaproponuj 3 tytuły i napisz krótkie recenzje.
2. 'Nie ma jutra bez komputera' recenzja gry komputerowej.
3. Zostałeś pracownikiem wydawnictwa. Zajmujesz się redagowaniem krótkich recenzji na obwolutach nowo wydanych książek . Przed tobą ich lista. Wybierz 3 tytuły i zredaguj teksty:
* Władca pierścieni
* Harry Potter i [obojętnie]
* Kod leonarda da Vinci
* Szósta klepka
* Nigdy w życiu
* Pianista
* Mały Książę

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T13:43:51+01:00
1.)
1 - „Dziewczynka Tańcząca z Wiatrem”, napisana przez Katarzynę Zychla. Ta książka opowiada o naprawdę poważnych problemach nastolatki. Pokazuje, że czasem naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia, że mimo wielu problemów, szczęście istnieje. Przesłanie, które z sobą niesie jest w mojej ocenie ważnym zagadnieniem w dzisiejszym świecie. Warto tą książkę przeczytać w wakacje - kiedy mamy czas na refleksje i przemyślenia...na zastanowienie się nad własnym życiem.

2- Kevin Brooks - „Candy”. Książka wyjątkowo piękna i prawdziwa. Brutalna i smutna. Wywarła na mnie duże wrażenie. Opowiada o trudnościach jakie spotykają nastolatków.
Jednak nie tych banalnych czy przetartych przez innych autorów. Co prawda Kevin Brooks zwraca w niej uwagę na dosyć popularne problemy w XXI wieku, jednak robi to w sposób zaskakujący samego czytelnika.