1)
List na temat:
"Gdzie spędziłaś wakacje? "

List ma być na1,5strony

bardzo prosze o jak nalepsze wypracowanie;):)

2)To jest zadanie z religii;)

Na podstawie wymienionych fragmentów z Ewangelii napisz co pragnal przekazać Jezus i o czym pouczał.

Łk 15,12-13
Łk 15,1-2
Łk 19,2-8
Łk 9,9
J 4,1-4POTRZBENE NA DZIŚ !POTRZEBNE NA DZIŚ ;!

2

Odpowiedzi

2009-10-20T15:57:56+02:00
Np. Miasto , 20 października
Cześć Kasiu !
Przepraszam że tak długo nie pisałam ale byłam bardzo zajęta.Mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze. Piszę do Ciebie ponieważ chce Ci opowiedzieć o moich wakacjach.
Ja spędziłam wakacje na campingu pod namiotami. Ja byłam tam z moim chłopakiem przez 2 tygodnie.
My wybraliśmy camping na nocleg ponieważ jest tanio i ciekawie. ja zawsze chcialam spędzić wakacje pod namiotem. to było moje marzenie i wreszcie się spełniło.
Podróżowaliśmy pociągiem. na dworzec przywiózł nam moj tato. ja miałam bardzo duży bagaż ponieważ zabrałam ze sobą duzo ubrań i kosmetyków. Ja zabrałam także śpiwór i trochę jedzenia.
Wakacje były super! Pogoda była świetna.W trakcie tych dwóch tygodni tylko dwa dni padał deszcz. Ja z moim chłopakiem chodziliśmy na spacery, pływaliśmy i opalaliśmy się.
było cudownie.
Polecam Ci tak spędzić następne wakacje. Byłabym szczęśliwa gdybyś mnie odwiedziła gdy będziesz w Polsce.
Pozdrów swojego chłopaka.
Trzymaj się!
Oliwia


mam nadzieje że Ci pomogłam wiesz zawsze możesz mienić formę
2009-10-20T16:07:24+02:00
Moje wakacje 2009 spedzilam w kilku miejscach. Najpierw pojechalam w gory Bieszczady bylam tam 2 tygodnie pogoda dopisywala tylko przez tydzien. Juz pierwszego dnia kapalam sie w jeziorze Solinskim i opalalam na plarzy. Dni mijaly bardzo szybko w weeknd natrafilam na goralskie dozynki. Byla swietna zabawa bardzo podobaly mi sie wystepy gorali i ich piosenki. JUz od nastepnego tygodnia pogoda popsula sie bylo zimno pochmurno a nawet padal desz. Postanowilam nie zmarnowac tego czasu i wybralam sie do miasta zwiedzilam wiele muzeum dowiedzialam sie wiele o opowstawaniu gor Bieszczadzkich. Wrocilam dodomu pod koniec tygodnia.
Tydzien po powrocie z gory wybralam sie zagranice. Wybralam Ukraine. Zwiedzilam wiele miast np Wołyn a w nim stary zamek pieke Stare Miasto i katedre sw Apostołow Piotra i Pawla. Potem Krzemiec rodzinne miasto Juliusza Słowackiego oraz Lwow a w nim piekny i duzy rynek,ratusz,srodmiescie. Pod konic zwiedzialam miasto Kijow i znajdujaca sie w nim cerkiew sw Cyryla.
Pod koniec wakacji wykozystalam pogode na jednodniowe wycieczki do miasta Wroclaw,Wisly,Krakowa i Wroclawia. To byly moje najpiekniejsze wakacje.
Ps.:zawsze mozesz cos pozmieniac...pozdrawiam....