Odpowiedzi

2010-03-03T14:30:46+01:00
W Polsce można zobaczyć dużo ciekawych miejsc.
Jedno które warto zobaczyć to stolica Polski-Warszawa.Jest tam piękna warszawska Syrenka, pałac zbudowany przez ostatniego króla Polski.Warto także zobaczyć Kraków, Gdańsk i oczywiście Zakopane.Jeżeli chodzi o rozrywki to warto zobaczyć Rabkoland. Jest tam dużo ciekawycz i zachwycających rzeczy dla dużych i małych.
Mówiąc w skrócie zapraszamy do Polski , bo to wspaniałe miejsce dla tych którzy lubią zabawę jak i zachowywać się kulturalnie i dostojnie!!
4 1 4
2010-03-03T14:34:32+01:00
Myślę że polska to dobre miejsce na spędzenie wolnego czasu.
ciekawym miejscem jest warszawa , która jest stolicą polski .
jest ona największym polskim miastem .
są tam łazienki i pałac prezydencki, ale nie tylko warszawa jest czymś pięknym w Polsce.
warto zobaczyć nasze góry , które w zimę jak i w lato pięknie się prezentują .
wszystkich zachęcam do odwiedzenia polski .
sądzę że nie będziecie sie tu nudzić .

pozdrawiam ;)
2010-03-03T14:41:50+01:00
Drodzy turyści !
Z wielką radością witamy Was w naszym pięknym i atrakcyjnym kraju Polsce. Jest tu wiele miast, w których wybudowane zostało wiele atrakcji. W gorące lato oraz w srogiej zimie zapraszamy do wesołych miasteczek. Można skorzystać także z ofert zadbanych restauracji gdzie można zjeść bardzo smaczny posiłek. Jedną z kolejnych atrakcji to hotele oraz zajazdy, oferujące nocleg.
W ziemie można udać się na stok narciarski w Zakopanem. Na południu Polski znajdują się wysokie góry Tatry, a na północy Wspaniałe morze Bałtyckie. Stolicą naszego kraju jest Warszawa, w której znajduje się pałac prezydencki i wiele innych atrakcji. Wszystkie osoby kochające podróże
i dobrą zabawę gorąco zapraszamy do naszego przytulnego kraju Polski.
1 5 1