Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T14:26:55+01:00
Warto rozwijać swoje umiejętności, aby w życiu było łatwiej. Sprawia to człowiekowi wiele satysfakcji. Może tę się przekonać na ile go tak naprawdę stać. Rozwijanie swoich umiejętności wymaga wysiłku, ale zawsze przynosi efekty. Można się nimi pochwalić wśród ludzi, o podobnych zainteresowaniach. Pomaga to realizować swoje marzenia. Ktoś taki ma z tego same korzyści.
Bardzo dobrze jest rozwijać swoje umiejętności np. żeby dostawać lepsze oceny w szkole. Dobrze uczyć się gry na jakimś instrumencie ponieważ wtedy jest większa szansa na szóstkę z muzyki, dobrze uczyć się ortografii i gramatyki, piękne pisanie to duma Polaków oraz szansa na piątkę z Polskiego. Mitologia przyda się na różnorodnych konkursach oraz lepszej ocenie z Historii. Ale nie tylko dla lepszych ocen trzeba rozwijać umiejętności. Nasze umiejętności zostaną zauważone w przyszłości np. przez szefa w pracy, wtedy możemy liczyć na podwyżkę, lepsze traktowanie, a nawet awans.
4 3 4
2010-03-03T14:28:48+01:00
Pierwszym powodem jest brak pieniędzy. W dzisiejszych czasach majątek to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Gdy ktoś jest bogaty i nie pomaga innym, bywa skapy, to opanowała go "mania bogactwa". Ci. którzy nie mają dużo pieniędzy, a żyją szczęśliwie, nie są skąpi. Kiedy ktoś prosi o pomoc, to oni robią co w ich mocy, aby pomóc. Jak rozwijasz jakąś umiejętność, możesz po pewnym czasie iść do jakiegoś teleturnieju i sprawiedliwy sposób wzbogacić się.
Następnym powodem jest edukacja. Gdy ktoś interesuje się np. historią, to może "pójść" na studia i zostać nauczycielem, których jest coraz mniej. Dzieci trzeba uczyć, bo w przyszłości nie będą miały pojęcia o życiu. Tak się może stać, kiedy liczba nauczycieli bardzo spadnie.
Myślę, że dwa argumenty wystarzą, aby Was przekonać, że warto rozwijać swoje umiejętności. Przydają się w życiu, zwłaszcza, że coraz mniej ludzi w ogóle chce się uczyć. A jeśli to robią, to z przymusu rodziców i nauczycieli.