Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T14:34:47+01:00
Córka marnotrawna ; )
Pasuje pod temat . Bo przecież na jedno wychodzi .

W pewnym mieście mieszkała sobie nastolatka z rodzicami .
Uciekła ona z domu , twierdząc , że starzy na nic jej nie pozwalają .
Pałętała się po świecie z różnymi ludźmi .
Spotykała pedofili , ale także ludzi z porządku .
Jej rodzice zgłosili zaginięcie , ale ona się tym nie interesowała .
W międzyczasie zaszła w ciążę .
Po dziewięciu miesiącach wróciła do dom , oczekując porodu .
Była pewna , że jej rodzice będą wściekli , ale ona chciała tylko dobrze dla swojego dziecka . Chciała im je dać na wychowanie , tylko ono się dla niej liczyło .
Jej rodzice nie pozwolili jej jednak odejść , tak więc nastoatka została w domu , a jej rodzice urządzili pokoik dla dziecka , i okazywali sobie i córce więcej uczuć .
3 3 3
2010-03-03T14:37:30+01:00
Był sobie pan adam i miał 3 dorosłych synów .Rodzinie ni nie brakowało z powodu dużego zasobu pieniędzy.
Pewnego czerwcowego dnie przyszedł najmłodszy z synów - Michał . pytał czy może wreszcie sam ułożyć sobie życie . ojciec zgodził się i dał mu swój majątek . nastepnego dnia przybył jeden z bliżniaków i też o to pytał . ojciec zgodził się i emu również dał mnóstwo pieniędzy.kolejnego dnia przyszedł 2 bliźniak i on również zapytał czy może wyruszyć w świat.tata zgodził się i dał mu reszte majątku ,ale sobie również coś zostawił..bliżniacy mieli sie dobrze...byli szczesliwi ...załozyli rodziny, jednak najmlodszemu bratu sie to nie udalo...wszystko przegrał w kasynie i na automatach.
przyszedl do ojca i blagal o pieniądze . adam przyjął go otwarcie i bardzo cieszył się że syn powrócił...michał docenił ojca pozostał z niim i nie trwonił majątku
4 3 4