Przedstaw perypetie uczuciowe Maćka Ogorzałki. Opisz etapy jego związku z Matyldą. Z książki opium w rosole. Za zadanie jest 150 punktów i daje za kazda odpowiedz 5 i jakas naj dam. Musi byc na 1 strone conajmniej jesli bedzie mniej zglaszam spam z powodu duzej ilsoci punktow jaka trace.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T13:37:28+01:00
Maciek Ogorzałka przyjaźnił się z Kreską jednak pewnego dnia zauważył piękna dziewczyna która szła przed nim. Śledził ją aż do miejsca w którym ona kupiła bilety. Wiedział że aby z nią sie spotkać musi kupić te same- i kupił 2 bilety. Następnego dnia zaprosił Kreskę do kina a Matylda Genowefę (Aurelię). Maciek czekal niespokojnie na tę piękna Matylde. Wkrótce się spotkali i zaczęli ze sobą się spotykać. Pewnego dnia Matylda przyszła do Maćka i zaczęli się całować. Maciek nie czuł nic do Matyldy dlatego nie poczuł się w siódmym Niebie. Wtedy także wkroczyla Genowefa i powiedziala że to nie Matylda jest jego miłoscią. Te mloda dziewczyna wiedziała lepiej o jego sercu niż on o swoim.
Maciek był slepy myślał że liczy sie wygląd zewnetrzny a nie wewnetrzny. Matylda byla samolubna i kłamliwa. Nie Matylda byla jego przeznaczeniem.

Może jeszcze dopiszę bo juz za bardzo nie pamiętam ale narazie wystarczy ;)
65 3 65