Odpowiedzi

2010-03-03T15:12:59+01:00
Witam Cię Goplano!Man na imię Krzysztof, żyję wiele wieków po Tobie. Nie miałaś możliwości mnie poznać, za to ja uważam, że poznałem Cię całkiem nieźle. Pozwolisz, że podzielę się z Tobą pewnymi moimi myślami, co do Twojej osoby. Historia Twego życia, a przede wszystkim Twoje postępowanie, zafascynowały mnie. Dotarło do mnie, jak działanie jednej osoby, i to dodaję z pełną otwartością- niecne, wpłynęło wtedy i jestem przekonany, że wpływa nadal, na życie innych ludzi.

Zanim usłyszałem o Tobie, uważałem, że „kowalem własnego losu” jest każdy z nas. Teraz jestem przekonany, że postępowanie innych ludzi oddziaływuje na życie jednostek, tak jak Ty to czyniłaś z Balladyną, Aliną i pozostałymi ludźmi. Gdybyś nie pożądała Grabca, nie doszłoby do łańcucha nieszczęść, wywołanego przez Ciebie. Bez Twojej ingerencji w życie dwóch sióstr, ich losy potoczyłyby się zupełnie inaczej. Balladyna zapewne wyszłaby za mąż za Grabca, a Alina cieszyłaby się życiem. Bez twoich intryg, Kirkor mógłby obalić Popiela IV i przywrócić tron prawowitemu władcy, dzięki czemu nie polałaby się braterska krew. Gdyby nie Ty, Popiel III mógłby władać tą krainą, przynosząc ład i porządek na tę ziemię. Muszę Ci wyznać, że Twoje postępowanie nie spodobało mi się.

Jesteś dla mnie zimną, okrutną, cyniczną i bardzo interesowną kobietą. Nie podobasz mi się Goplano, powiem więcej: nie polubiłem Cię. Nie wiem, czy moje zdanie jest dla Ciebie istotne, ale wiedz, iż nie chcę utrzymywać z tobą żadnych dalszych kontaktów.

Nie oczekuję odpowiedzi.
1 5 1