Jak ty! Polski pomozcie 5 klasa^Daje N a J Pomoz mi bo nikt nie chce;(Dam ci naj alel ładne duzo i pozadnie
Polski pomozcie 5 klasa^*^*^^^^^*^^*
Przynajmiej na pół strony z kartki w 1 linie,napisze o tym co lubisz robić,co jest twoim hobby i napisz jak narodziło sie twoje hobby ;) Daje N a J;]
Z góry dzikuje;P;P Napiszcie COWY lubicie i macie hobby i jak sie narodziło;]

3

Odpowiedzi

2010-03-03T15:21:07+01:00
Moje ulubione hobby to tańczenie. Zaczęło się to, kiedy wstąpiłam do kółka tanecznego. Po pierwszym występie, nauczyciel prowadzący zajęcia powiedział, że mogę dalej się rozwijać. Nigdy nie lubiłam tańczyć, ale chodzenie na zajęcia od tego czasu stawało się dla mnie przyjemnością.
2010-03-03T15:22:13+01:00
Do tej pory kochałam taniec.Ale teraz to przeszłoś ,bo mojej hobby to malarstwo .Mam w domu pełono obrazów mojej babci.Narodziło się ono pewnego dnia kiedy na dworze padał śnieg. Nie miałaam co robic. Wszystkie książki przeczytałam każdą morzliwą żecz wypróbowałam. Nagle na mysl przyszło mi ,że mogę zacząc malowac tak pięknie jak moja babcia.Kiedys mogłabym zostac malarką.Więc zapisywałąm się na różne kursy, wystawy , brałam udział w konkursach z nagrodami żeczowymi. Chodz wcale o nie nichodziło tylk o rozwijanie mojej pasji.Nie zawsze było to takie proste.Czsem miałam dośc chciałam zakończyc to ,ale przypomonałam sobie ,że z tańcem byłotaksamo. I wytwałam teraz maluję slicznie nikt mi niedoruwnuje.Od tamtej pory kocham to nawet bardziej niż taniec.
2010-03-03T15:25:18+01:00
Ja w wolnym czasie lubię słuchac muzyki. Słuchanie muzyki mnie relaksuje dlatego lubie to robic. Ale moim hooby jest taniec. Tańczylam zawsze już od dziecka bardzo mnie to wciągnęło. Teraz chodzę do szkoły tanecznej i bardzo mi się to podoba. W szkole na w-fie najbardziej lubię grac w siatkówkę. Ruch jest potrzebny mojemu organizmowi. A dzięki pasji gry w siatkę jestem zdrowsza.


JAK ZŁE TO SORY!!!;**