Odpowiedzi

2010-03-03T16:11:29+01:00
Drodzy Ludożercy!
Jestem uczennicą szkoły podstawowej (na przykład) i gdy patrzę na zachowanie i sposób życia wobec normalnych ludzi , robi mi się przykro. To wy właśnie ludożercy jesteście bezwzględni w swoim postępowaniu. Zawsze chcecie coś mieć dla Siebie byle więcej, lepiej i nie ważne skąd.Gdy widzicie cierpienie ludzkie, nie zwracacie na nie uwagi. Ja wiem, że żyje się raz, ale trzeba też widzieć drugiego człowieka. Gdy jesteś dla kogoś dobry, miły i umiesz się z kimś dzielić to druga osoba nie zostawi Cię w potrzebie.Nie dbajcie proszę tylko o siebie, lecz o innych również.
Czasami jednak potrzebują na to czasu, by stać się lepszym. Drodzy ludożercy otwórzcie szeroko oczy i zobaczycie innych ludzi. Są to osoby, które potrafią kochać i płakać. Uczcie się od nich a życie będzie weselsze.Nie patrzcie na wszystko jako na swoją własność, dzielcie się z innymi ludźmi, a oni będą to samo robili dla Was.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T16:50:31+01:00
Drodzy Ludożercy.... 03.03.2010r. , (np.)Kraków
Wy, którzy nie zwracacie uwagi na innych. Wy, którzy wielbicie słowa "ja, mój, moje". Wy, którzy nic nie dajecie, a chcecie wszystko w zamian. Piszę do Was ten list, z nadzieją, że poruszy wasze serca i zmusi Was do pomyślenia nad swoim egoistycznym i niekulturalnym zachowaniem. W dzisiejszych czasach trudno o człowieka który Cię doceni i zrozumie, który zadba o bezpieczeństwo swoje i innych. Który zaopiekuje się drobną staruszką wśród ulicznego zgiełku i gwaru.. Pomoże każdemu kto go o to poprosi. Takich ludzi nie spotyka się często, ale niejednokrotnie napotykamy osoby takie jak Wy. Zapatrzonych w siebie, aspołecznych samolubów... Serce mi się kraja, kiedy widzę biedną staruszkę, która sama dźwiga ciężkie torby... Małe dziecko, które zgubiło drogę i bezradne płacze wniebogłosy... Zmęczoną, utrudzoną kobietę, której nikt nie ustępuje miejsca.. I nikt nie zamierza im pomóc. Nie widzi ich, a raczej nie chce ich widzieć.. A gdybyście to Wy potrzebowali pomocy? Byli w trudnej sytuacji? Na pewno prosilibyście o pomoc, a napotykalibyście tylko osoby takie jak Wy. Myślące tylko o sobie. Nie wyciągnęłyby do Was pomocnej dłoni.. Pomyślcie nad tym i spróbujcie postawić się w Ich sytuacji.. Przemyślcie swoje zachowanie i spróbujcie się zmienić..

Z poważaniem (twoje imię i nazwisko)

:):):):)
1 1 1
2010-03-03T17:25:54+01:00

gliwice,03.03.10

Drodzy ludożercy !
My mieszkańcy (tu wpisz nazwe twojego miasta) prosimy o to byście nie śmiecili, konserwatorzy powierzchni płaskich (sprzątaszki ) starają się jak mogą ale nie mogą posprzątać bałaganu po was. Rozbite mutelki zniszczone polace zabaw to wszystko wasza wina. Dzieci boją sie pójść na spacer bez opieki rodzica, są zastraszane i boją się. rosimy o zaprzestanie wszelkich bujek wymagających interwencji policji lub pogotowia, które przez Was zdarzają się często. gdy zdarzy się koljna bujka a złapiemy jednego z was, każemy sobie zapłacić nie mała sumę pieniędzy za straty przez was zrobione na żecz miasta. Suma ta z pewnością nie będzie mała pieniądze za wibite okna zepsutą huśtawkę na placu zabaw robione grafiti na administracji . Także prosimy o to byście przestali zakłucać spokuj miasta. Wszystko to izała na waszą niekożyść. Wiemy także o tym incydecie kiedy znaleziono upieczonego człowieka . Uważa się że to także wasza sprawka .
w imieniu miasta (tu wpisz nazwe swojego miasta )
(tu wpisz swoje imie i nazwisko)
Wiem że to troszkę z krótkie ale nie mam pomysłu ale wydaje mi się że jesteś na tyle mądra że po przeczytaniu tego początku dalszą część napiszesz sama powodzenia :)
1 5 1