Napisz i przetłumacz na niemiecki pocztówkę w której określisz gdzie spędzasz ferie zimowe, jak spędzasz czas wolny, jaka jest pogoda, s kim tam jesteś, kiedy wracacie, jak podoba ci się okolica. Proszę o dwie wersie Polską i Niemiecką.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Sasz
  • Rozwiązujący
2010-03-03T17:43:06+01:00
Herzliche GruBe von den schonen, sonnigen Stranden in Griechenland.Das Wetter ist wunderschon. Alles zeit sonne schein. Die Leute sind sehr nett, und das Land zauberhaft. So viele und so schone Kulturdenkmaler auf einmal habe ich noch nie gesehen. In freizeit Ich und meinen Mutter besuchen alles Stadt. Am Abend ich gehe in die Disko und Kino mit mein Freundin Ola. Am Dienstag Ich und meinen Mutter und mein Freundin Ola zuruckgekommen.

Serdeczne pozdrowienia z pieknych, slonecznych plaz grecji. Pogoda jest cudowna. Caly czas swieci slonce. Ludzie sa bardzo mili a kraj czarujący. Tak wielu zabytkow naraz nie widzialem nigdy w zyciu. W wolnym czasie Ja i moja mama zwiedzamy cale miasto. Wieczorem chodze do kina i na dyskoteke z moja przyjacolka Ola. W srode ja moja mama i przyjaciolka ola wracaly do domu.