PLZ zróbcie mi to ,bo to na jutro wiec na zaraz mi to trzeba

Jako nagrodę otrzymają ci którzy będą w swoim życiu zachowywać BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ????????

Możecie brać to z neta książki głowy

To na jedną stronę w zeszycie !!!!!

Minimum pół strony w zeszycie

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T17:26:07+01:00
Człowiek w swoim życiu powinien przestrzegać Bożych Błogosławieństw, a oto one:
Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy Królestwo niebieskie. - Ubogim w duchu Bóg odda Swoje królestwo potrzebne nam do Życia Wiecznego.
Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni. - Tym którzy się smucą Bóg oddali ich smutek i odtąd będą szczęśliwi.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. - Nie należy być głośnym i wykrzykiwać swoją wiarę " Módl się w ukryciu a Pan który widzi w ukryciu odda Tobie"
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.- Sprawiedliwi osiągną sprawiedliwość.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią. - Co to znaczy pomagać innym? Znaczy to tyle samo co miłosierdzie, gdy będziesz miłosierny miłosierdzie okażą Ci inni.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą. - Żyć z czystym sercem nie jest łatwo, trzeba wyrzec się zła i grzechu a gdy to uczynimy dostąpimy największej nagrody, będziemy oglądać Boga, takim jakim jest naprawdę.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. - Walczmy o pokój, tak jak Jezus a zastaniemy Synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy Królestwo niebieskie. - Gdy cierpimy za wiarę wiedzmy, za to że pragniemy sprawiedliwości pamiętajmy że Pan Bóg to widzi i odda nam na własność Królestwo Niebieskie.

(...)Ponieważ Bóg błogosławi człowieka, jego serce może z kolei błogosławić Tego, który jest źródłem wszelkiego błogosławieństwa(...) KKK 2645

Proszę Bardzo Miłego Pisania :)