Zrobiłbym to sam ale niestety nie mam czasu więc proszę o pomoc :)

Napisz receptę na sukces. Z pozoru proste ale proszę aby to miało sens, ręce i nogi, oraz było przede wszystkim na poziomie. Za śmieszne wypowiedzi dam spam. Na stronę A5.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T17:54:35+01:00
Recepta na sukces zawiera kilka niezbędnych punktów, które należy spałnic, aby dojść do celu.
Po pierwsze człowiek, który pragnie sukcesu musi być ambitny. Nie powinien zadowalać się niezbędnym minimum, zawsze musi dawać z siebie wszystko. To, co robi, musi być wykonywane porządnie. Musi ciągle piać się w górę, nie dawać za wygraną. Powinien wymagać przede wszystkim od siebie. Nie może go zadowolić byle co. Człowiek sukcesu pragnie tylko tego, co najlepsze i najbardziej wartościowe. Chce być najlepszy w tym, co robi, wyznaczać poprzeczkę dla innych, którą sam sobie ustawia bardzo wysoko.
Ktoś, kto pragnie sukcesu musi mieć jasno wyznaczone cele, do których dąży. Powinien się ich trzymać, mimo wszystko, rozwijać się w ich kierunku, starać się je realizować. Dla łaknących powodzenia w tym, co robią cele stanowią główny składnik ich drogi do rozwijania skrzydeł. Jeśli postanawiają sobie coś, powinni konsekwentnie do tego zmierzać. Twardo postawione, nadadzą każdym staraniom motywacji. Sprawią, że będziemy wiedzieli, po co robimy to, co sobie zamierzyliśmy. Są one stałym punktem na naszej drodze.
Następna niezwykle ważną sprawą jest wiara we własne możliwości i w siebie. Jeżeli od razu założymy, że nic nam nie wyjdzie, to tak właśnie się stanie. Brak naszej pewności siebie będzie nieświadomie przyczyną katastrofy i niepowodzenia. Jednak jeśli uwierzymy w to, że jesteśmy do czegoś zdolni, potrafimy coś zrobić, stanie się odwrotnie- nasze nastawienie poprowadzi nas na szczyt. Nawet w razie drobnego niepowodzenia, nie załamiemy się, ale weźmiemy do pracy, bo wiemy, że możemy to zrobić.
Człowiek chcący osiągnąć sukces powinien potrafić przyjmować pomoc od innych osób. Często myślimy, że nikogo nie potrzebujemy, lub nasza godność nie pozwala nam na przyjęcie pomocnej ręki. Jest to błąd, ponieważ - jak mówi przysłowie- co dwie głowy to nie jedna. Wspólnie z innymi jesteśmy w stanie wykonać więcej niż w pojedynkę. Ważne jest tylko, aby znaleźć kogoś, kto pomaga nam ze szczerych chęci i pragnie wynieść nas jak najwyżej.
Uważam, że jeśli będziemy postępować zgodnie z tymi zasadami osiągniemy sukces, o czym z pewnością każdy marzy. Nie zależnie od tego, co sobie postanowimy, taka recepta przyda się w każdym naszym przedsięwzięciu, pomagając nam rozwinąć skrzydła i wznieść się na wyżyny.
2010-03-03T19:15:13+01:00
Recepta na sukces:
-ambicja
-wiara w swoje umiejętności
-pewność siebie
-inteligencja
-chęć osiągnięcia sukcesu
-ważne, by stawiać sobie cele, które da się zrealizować

Wystarczy, że zrobisz z tego tekst ciągły dodając słówka typu: szczypta, odrobinę, garść jeśli to naprawdę ma być przepis.
2010-03-03T20:16:03+01:00
Przede wszystkim jeżeli ma to się odnosić do religijnego punktu widzenia to każdy chrześcijanin powinien wybrać dobrą drogę życia, aby mu się powodziło. Z punktu widzenia naukowego trzeba uczyć się jak najwięcej, aby móc znaleźć dobrą pracę. Punkt widzenia etyki jest podobny do religijnego , a więc trzeba czynić dobro aby znaleźć szanse na sukces. ;))