Przetłumacz dialog na polski
In Thailand people often travel by taxi. However the taxis there are very unusual. They are elephant taxis, and people travel around on the back of an elephant! The elephants go to a training camp where they learn how to carry passengers safely. The elephsnts also learn not to be scared in noisy places. A ride on an elephant taxi is not very comfortable, though, because it's very bumpy!

3

Odpowiedzi

2010-03-03T17:35:29+01:00
W Tajlandii ludzie często podróżujesz taksówką. Jednak taksówki są bardzo nietypowe. Są taksówki słoń, a ludzie wokół podróży na grzbiecie słonia! Słonie przejść do obozu szkoleniowego w których uczą się przewozu pasażerów bezpiecznie. Elephsnts również nie uczyć się bać w hałaśliwych miejscach. Jazda na taksówkę słoń nie jest bardzo wygodne, ale, ponieważ jest bardzo wyboista!
2010-03-03T17:37:33+01:00
W Tailandzie ludzie często podróżują przez taksówką.Jednak taksówki tam są bardzo niezwykłe. One są *słoń taksówkami* i ludowa podróż wokół na plecach słonia! słonie idą na szkolenia obozu gdzie one uczą się jak nieść pasażerów w całości. *elephsnts* także uczą się nie być przerażonym w głośnych miejscach. podróż na słoniu taxi nie jest bardzo wygodny, chociaż, dlatego że to jest bardzo niewygodne.


tu gdzie gwiazdki to nie jestem pewna albo nie wiem
2010-03-03T17:39:52+01:00
W Tailandii ludzie często podróżują taxi. Jednak taksówki są bardzo nietypowe. Oni mają taxi ze słoniami i ludzie podróżują w tych okolicach na słoniach. Słonie przechodzą obóz szkoleniowy, w którym uczą sie przewodzić pasażerów bezpiecznie. Słonie także uczą się nie bać sie w głośnych miejscach. Jazda taxi ze słoniem nie jest wygodna, bonieważ jest bardzo wyboista.