Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-03T17:42:06+01:00
Warszawa, 05.04.2009
Drogi Tomku,

Na początku mojego listu, chcę Cię serdecznie pozdrowić i spytać co u Ciebie? Bo u mnie wiele się ostatnio wydarzyło. Mam Ci tyle do opowiedzenia, że nie wiem od czego mam zacząć.
Zacznę wszystko od początku. Jakiś miesiąc temu w kinie, do którego wybrałem się ze znajomymi, na nową premierę filmu spotkałem odtwórcę głównej roli filmu. Nie zgadniesz kto to był! Otóż był to Piotr Adamczyk. Razem ze znajomymi poprosiliśmy go żeby pozował nam do zdjęć. Zgodził się. Zrobiliśmy sobie razem kilka zdjęć, które pokaże Ci jak przyjedziesz na wakacje do mnie.
Po za tym u mnie wszystko dobrze, niedługo koniec roku i mam nadzieje, że się zobaczymy w czasie wakacji. Ucałuj ciocię i wujka i małego Adasia.
Piotr:)
1 5 1
2010-03-03T17:56:34+01:00
Kępno, 3 marzec 2010r.
Droga __________.
(akapit) Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chcę Ci opowiedzieć o moim jutrzejszym spotkaniu. Jutro zjem podwieczorek z Dodą. Chciałabym żebyś mi towarzyszyła przy tym.
(akapit) Wiem, że lubisz Dodę tak jak ja. MI najbardziej podoba się jej piosenka pt. "Nie daj się". A Tobie? Ja po prostu uwielbiam ją i mogłabym jej słuchać godzinami. Jeszcze do tego ten teledysk. Doda moim zdaniem ma wszystkie fajne piosenki. Podoba mi się jej styl. Mówi co chce i się nie przejmuje co inni pomyślą o niej. Ciekawe czy Doda nagra jakąś nową piosenkę. Na pewno stałaby się hitem tego roku. Szkoda, że nie ma ona własnego show w telewizji. Myślę, że wszyscy fani oglądali by go. Przynajmniej ja na pewno.
(akapit) Mam nadzieję, że jutro będziesz miała czas żeby pojechać ze mną. Spotkanie zacznie się o godz. 17:30. Jak chcesz mogę po Ciebie przyjechać. Proszę daj mi odpowiedź jak najszybciej.
Do szybkiego zobaczenia.
Twoja przyjaciółka _______
P.S. Nie mogę się doczekać jutra.
1 1 1