Pomóżcie mi napisac opis ogrodu wiosną..
tylko ma byc dopracowany i z akapitami inaczej dostanę złą ocene wiec sie postarajcie .. daje sporo punktów a to nie jest trudne...
jak będzie inaczej niż w moich oczekiwaniach= zgłosze spam!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T17:44:39+01:00
[akapit] Ogród wiosną jest bardzo piękny. Z ziemi wyrastają piękne kwiaty, które w lecie będziemy mogli zrywać. W ogrodzie można spotkać dużo ciekawych zwierzątek, gdyż wiosną one wstają z zimowego snu. Drzewa wypuszczają pąki, z których wkrótce rozwiną się młode, zielone liście.
[akapit] Wiosną w ogrodzie robimy porządki, aby zasadzić nowe kwiaty. W każdym ogrodzie jest ich bardzo dużo, gdyż kwiaty wszystkim się bardzo podobają. Każdemu chyba podoba się ogród wiosną, gdyż jest to bardzo piękne zjawisko.
[akapit] Ogród wiosną promienieje różnymi kolorami, jest bardzo ładny, i upiększa wystrój naszego podwórka.


Pozdrawiam i licze na naj.;D
robiłam akapity ale trochę ich nie widać a więc każdy akapit zaznaczę tak: [akapit]
36 3 36
2010-03-03T17:44:45+01:00
Ogród wiosną jest przepiękny.Rosną w nim róże ,fiołki,tulipany.Ptaki śpewają na gałezi jabłoni.Piękny zapach rozchodzi się po całym ogrodzie.Nie ma nic piękniejszego jak ogród wiosną ,chciałobysię położyć na pięknej zielonej cudownie pachnącej trawie,wsłuchiwać się w głosy natury.Patrzeć jak wszystko rozkwita ,jak powoli zielenieją trawy,rozkwitają kwiaty.A drzewa zielenieją.
27 2 27