1.Co decyduje o zwycięstwie człowieka nad samym sobą i przeciwnosciami losu?

2.Czy to prawda, że młodym ludziom, łatwiej niż starszym jest walczyc z losem?

3. Co jest przeznaczeniem człowieka bez wzgledu na iwek?

Prosze o pomoc!


Dam na pewno naj i 5! ;)***

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T17:59:11+01:00
1. Człowiek nie musi być biologicznie młody czy stary. Ważne aby był silny i dojrzały psychicznie. gdyż to psychika daje motywację i siłę aby zwyciężyć, nawet nad samym sobą.

2. Być może ludzie młodzi łatwiej podejmują walkę w sprawach w których ważna jest witalność, lecz są również wyzwania w których doświadczenie góruje nad witalnością tak więc nie można powiedzieć że młodym łatwiej jest walczyć z losem.

3. Przeznaczeniem człowieka jest pokonanie losu, czyli wszystkich przeciwności które w jakikolwiek sposób zmąciły jego życie. Choć to zwycięstwo jest możliwe do osiągnięcia dopiero pod koniec życia. To i tak cel życia jest nie zmienny: śmierć.
4 3 4
2010-03-03T18:00:01+01:00
1. Decyduje o tym psychika człowieka i jego silna wola. To dzięki nim człowiek może przezwyciężyć wszystkie swoje problemy.
2.Uważam, że to stwierdzenie jest słuszne. Starzy ludzie są bardziej samotni i chorzy. Wiele cierpień muszą jeszcze znosić przed śmiercią. Jest im trudniej żyć.
3.Przeznaczeniem człowieka jest jego pasja. To dzięki niej można wiele osiągnąć. Bez niej nasze życie byłoby trudne.
5 2 5
2010-03-03T18:01:07+01:00
1. Wydaję mi się, że losie człowieka decyduje sam człowiek i jego wola. Poprzez walkę i starania zrobimy wszystko.

2. Z drugiej strony tak, a z drugiej nie. Coraz częściej młodzi ludzie zostają ofiarami wypadków samochodowych, popadają w różne uzależnienia takie jak: narkotyki. Jednak jest im łatwiej dostosować się do swoich planów życiowych niż starsi.

3. Uważam, że przeznaczeniem człowieka jest bycie sobą. Zawsze zdołamy wszystko uczynić i będziemy dążyć do sukcesów sami.
4 2 4