Mam do napisania wydarzenie ze świata (obojętne jest jakie). Trzeba to napisać własnymi słowami ... maja się tam zawierać przemyślenia i refleksje do tego co się stało (np.tak jak zabicie policjanta w Warszawie) mają to być osobiste poglądy na daną sprawę, co poruszyło lub też zezłościło itp . Własne zdanie musi zawierać ok 2 stron. Wydarzenie musi być z kilku dni żeby było z jakiś aktualności. Z góry dziękuję :)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T20:59:59+01:00
Wydarzeniem które w ostatnich dniach wzbudziło we mnie największy podziw było zdobycie przez Justynę Kowalczyk złotego medalu podczas Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Po pratobójczym maratonie na 30km. Na 1000 przed metą biegły dwie zawodniczki które miały olbrzymią przewagę nad rywalkami pierwsza z nich to Marit Bjoergen a druga to Polka Justyna Kowalczyk.
Wyścik ten do końca nie pozwalał mi iderwać oczu od świecącego ekranu telewizora... Jeszcze tylko 100m Justyno dasz radę-tak myślałam.
Finisz był bardzo zaciekły i wyrównany jednak i tak wygrała go Justyna.
Taaaak ttaaakk krzyczałam jest mamy złoto, dzięki ci Justyno.
Chwila ta z pewnością na bardzo długi czas pozostanie w mojej pamięci.
Najbardziej poruszyła mnie zaciekłość i chęć walki Justyny Kowalczyk był to cel jej życia- złoty medal olimpijski. Kiedy patrzymał na finisz chciałam chociaż przez chwilę czuć sie tak jak ona zmęczona, obolała, ale chcącapokazać innym kim ona naprawdę jest a jest nie byle kim lecz wielkim sportowcem którego zapamiętamy jeszcze przez długi czas. Moja radość nie znała granic czułąm się jakbym to ja stawała na najwyższym stopniu podium,, czułam jakby to mnie grano Mazurka Dąbrowskiego ma to swoje przyczyny-jestem Polką, a od dziś rodaczką wielkiehj sports-menki. Dziękuję Ci Justyno za ten bieg, dla mnie nazawsze pozostaniesz wygrana nawet jeśli przegrasz.
2010-03-05T22:51:47+01:00
Ostatnio pasjonowałem się zdobywaniem medali przez Adama Małysza . Gorąco mu kibicowałem na olimpiadzie w Kanadzie. Podczas pierwszego konkursu nie liczyłem na zbyt dużo. Miejsce w pierwszej dziesiątce było wynikiem w jego zasięgu. Po pierwszej serii miłe zaskoczenie. Przed nim Amman wo góle się nie zdziwiłem. Wiedziałem , że będzie przed nim.Ale jest ogromna szansa na srebrny medal wspaniały prognostyk przed drugim konkursem. I drugi skok Lećććććććććććććććć Adam lećććććććććććććććććć krzyczałem przed telewizorem jak oszalały .JesTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT mamy medal brawo Adam myślałem. A może będzie złoto lecz Amman nie zawiódł.Ale skoro tu był drugi dlaczego w konkursie na dużej skoczni nie może być pierwszy pomyślałem. Przygotowywałem się do drugiego konkursu.Kibicowałem tez innym polakom ale skupiałem się na Malyszu.i znowu to samo adam drugi.To i tak bardzo dobry wynik.Byłem bardzo ciekawy jego występu w drużynie.Adam nie zawiódł i oddał dwa bardzo dalekie skoki.Inni Polacy nie skakali tak daleko i nie zdobyliśmy medaly.No cóż mam pozostaje mi mieć nadzieję , że Adam znajdzie motywację i wystartuje w następnej olimpiadzie w Soczi.


Pozdro jakby co pisz na priv