Jest to wypracowanie z angielskiego. Proszę o przetłumaczenie na angielski. Nie ma być to przetłumaczone na translatorze. W Future Simple.

W sobotę pojadę do mojego kuzyna. Razem z nim dobrze się dogadujemy więc nie będzie problemu na zapełnienie sobie wolnego czasu. Pogramy na komputerze, posłuchamy muzyki i pooglądamy filmy. Może wieczorem pojedziemy do centrum miasta. Już dawno miałem kupić sobie nowe płyty. W następny dzień pójdę na boisko razem z kolegami pograć w piłkę nożną. Często razem gramy na boisku pobliskiej szkoły. Potem wrócę do domu i siądę przy komputerze. Bardzo lubię gry akcji więc na pewno którąś z nich sobie włączę. Wieczorem pooglądam jeszcze telewizję i pójdę spać bo w następny dzień będę musiał iść do szkoły.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T19:17:43+01:00
On Saturday I`ll go to my cousin. We have got a good contacts, we`ll have a good time. We`ll play a cmputer games, we`ll listen a music and we`ll watch a film. Probalby we`ll go to the centre of town afternoon. I must buy a new CD`s. The next day i`ll go with my friends play a footketball. We often play a football near school. After that I`ll back yo kome and I`ll play the computer games. I very like a action game and I`ll play that games.After that I`ll watch a film in TV and I`ll go t bad becouse I must go to school next day.
:):)