Zadanie jest naprawdę proste, a daję dużo punktów i naj.
Polega na tym, by opisać muzykę puszczaną obecnie w radiu. Podać gatunki muzyki, krótko je opisać. Napisać, co się wam podoba w tej muzyce, co ona wam daje.
Bez kopiowania z neta, dłuższa wypowiedź, na około stronę A4
Krótkie lub bezsensowne odpowiedzi zgłaszam jako błędne.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T20:52:23+01:00
Obecnie w radiu dominuje gatunek muzyki pop. Pop jest to muzyka popularna, termin ten jest jednak wieloznaczny, w najszerszym sensie oznacza każdy rodzaj muzyki rozrywkowej, niezależnie od jej charakteru. Myślę, że podoba się ona publiczności, ponieważ piosenki łatwą wpadają w ucho, przyjemnie się ich słucha. Muzyka pop uważana jest za przeciwieństwo muzyki rockowej, gdyż jej głównym zadaniem jest podobanie się publiczności, która w większości najchętniej słucha rzeczy miłych, lekkich i przyjemnych, podczas gdy teoretycznie ideą rocka jest przekaz odautorski.
Muzyka ta podoba mi się dlatego, że raczej nie lubie ostrzejszych brzmien lubie piosenki rytmiczne taneczne itp. Wszystkim polecam od czasu do czasu posluchania tego rodzaju muzyki poniewaz napewno spodoba sie ona niektorym, a gdy juz raz wsluchaja sie w jedna piosenke nie beda mogli przestac nucic jej pod nosem.

Mam nadzieje ze praca Ci pomoze. pozdrawiam:)