Odpowiedzi

  • ula5
  • Początkujący
2010-03-03T19:30:19+01:00
Ostre starcie w PO "spodziewam się ostrej decyzji"
upadł rząd JUli Tymoszenko Ukrainie gorzi rozłam
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-03T19:33:25+01:00
Radosław Sikorski oczekuje zdecydowanej reakcji władz Platformy Obywatelskiej na ostatnie słowa Janusza Palikota. Chodzi o wpis Palikota na blogu w którym polityk określił Radosława Sikorskiego jako kandydata PO-PiS-u.

Lech Kaczyński uważa, że projekty ustaw przedstawianych przez ministra finansów to jak na razie zbiór luźnych pomysłów. Nie zamierza go poprzeć.Przed kandydatem SLD na prezydenta Jerzym Szmajdzińskim naprawdę trudne zadanie. Wśród wyborców lewicy są bowiem tacy, którzy do dziś nie zorientowali się, że Włodzimierz Cimoszewicz nie będzie startował w wyborach.

Zastanawiają się nad beatyfikacją Jana Pawła II.
2010-03-03T19:37:36+01:00
Stanom Zjednoczonym grozi jeszcze większy kryzys finansowy niż na jesieni 2008 roku, ponieważ banki wciąż dokonują nadmiernie ryzykownych operacji, a zapowiadana reforma sektora finansowego nie może doczekać się realizacji.Podczas gdy światowe media ekscytują się świńską grypą i innymi sztucznymi zagrożeniami, na świecie po cichu rozwija się pandemia, która może dokonać prawdziwego spustoszenia. To bakterie odporne na antybiotyki. Superbakterie zbierają już śmiertelne żniwo na Zachodzie. Właśnie dotarły do Polski.Minister spraw zagranicznych i jednocześnie kandydat w prezydenckich prawyborach PO Radosław Sikorski spodziewa się stanowczych decyzji w związku ze słowami Janusza Palikota na jego temat.