Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T22:09:26+01:00
1.
Dnia 23.04.2010r. w restauracji "Dwór Czarneckich" o godzinie 20.00 odbędzie się Bal Absolwenta. Wymagana stroje wieczorowe. Wejście jedynie za okazaniem zaproszenia.


2.
Uwaga!!!
Informujemy, że w rozpoczęła się zbiórka pieniędzy o nazwie jeden grosz. Datki będzie można wrzucać do specjalnie oznakowanych puszek. Zebrane pieniądze przeznaczymy na dzieci z Domów Dziecka.3.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z podróżnikiem Markiem Kamińskiem, które odbędzie się 24.02.2010r. o godzinie 15.00 w auli Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza przy ulicy Wąskiej 25.
4.
Składniki:
1 kalafior
15 dag startego żółtego sera
2 łyżki masła
2 łyżki tartej bułki
1 łyżeczka soku z cytryny
1 pęczek koperku
sól. cukier

Sposób przygotowani:

Kalafior umyć, ugotować na w osolonej wodzie. Odcedzić, wystudzić i rozdzielić na kwiatki. Ułożyć kalafiora w wysmarowanym tłuszczem żaroodpornym naczyniu.
Polać stopionym masłem, posypać serem i tartą bułką. Wstawić do nagrzanego piekarnika i zapiec do czasu kiedy zer się rozpuści.
Obficie posypać posiekanym koperkiem.
5.
Długopis składa się z 4 części: wkładu, sprężynki, krótkiej części obudowy i długiej części obudowy.
Najpierw nakładamy sprężynkę na wkład od strony piszącej. Następnie wkład wsadzamy stroną piszącą do krótkiej obudowy, po czym da to nasuwamy długą obudowę. Krótką i długą obudowę skręcamy ze sobą.

6.
Książkę tę dedukuję mojej siostrze Alicji, za wsparcie jakim mnie darzyła i twórczą krytykę, bez której opowieść by nie powstała.