Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T20:25:11+01:00
Po angielsku
My room is not very big but it is very nice. The walls in my room are green. There is a bed next to the wall. I have two chairs. There is a desk next to the window. On the desk there is a computer. Above my bed there is a poster of Michael Jordan - my fovourite basketball player.
I have a wardrobe and a bookshelf in my room. There are many books on the book-shelf. There is a collection of my model cars, too. On top of the wardrobe there is a big plant - an ivy. I do not like it very much but my mum loves it.
There is a blue carpet on the floor and I have two lamps - one big and one small. My roller-skates and my balls are in a big plastic box opposite my bookshelf.

Po polsku
Mój pokój nie jest zbyt duży, ale jest bardzo ładny. Ściany w moim pokoju są zielone. Przy ścianie jest łóżko. Mam dwa krzesła. Przy oknie znajduje się biurko. Na biurku jest komputer. Nad łóżkiem jest plakat Michaela Jordana - mojego ulubionego koszykarza.
W swoim pokoju mam szafę i półkę na książki. Na półce jest wiele książek. Jest tam też kolekcja moich modeli samochodów. Na szafie jest duża roślina - bluszcz. Nie lubię jej za bardzo, ale moja mama ją uwielbia.
Na podłodze znajduje się niebieski dywan i mam dwie lampy - małą i dużą. Moje rolki są w dużym plastikowym pudle, naprzeciw mojej półki.


2010-03-03T20:33:30+01:00
Mój pokój jest koloru zielonego znajduje się w nim łóżko, biurko,dywan,szafa,telewizor i cztery kaktusy.Najlepsza atrakcja to prześliczny widok na pola. Mam też plakaty z różnymi zawodnikami piłki nożnej i zespołami muzycznymi.W moim pokoju lubię głośno słuchać muzyki.U mnie w pokoju najbardziej podoba mi się dywan z Davidem Beckhamem. To jest po polskuMy chamber (peace) is find (be placed) green color in it bed, desk beguile , carpet, case, tv set and four causes admirable view on fields highlight me kaktusy.Najlepszą. It beguile posters with different sportsmen of soccer too and I like to listen to carpet please in chamber (peace) with david groups my chamber (peace) aloud I most me muzycznymi.W muzyki.U Beckhamem. To jest po angielsku
1 1 1