Odpowiedzi

2015-03-04T08:01:14+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Stacja IX---Jezus upada po raz trzeci
Jezus już zupełnie opadł z sił, nie daje rady. Przygniata go jarzmo krzyżma, a przede wszystkim przytłaczają go nasze grzechy. Jezu przebacz nam nasze upadki. Dzięki Twojemu oddaniu będziemy silni, podniesiemy się, rozstaniemy się z grzechem. Jezu ty ratujesz nasze dusze
8 4 8
2015-03-04T14:14:24+01:00
Stacja 9: Jezus upada po raz trzeci. Panie Jezu upadasz po raz trzeci pod ciężarem krzyża.Jest on taki ciężki nie tylko dlatego, że jest wielki, ale także dlatego, że spoczywają na nim grzechy wszystkich ludzi. Ten krzyż to nasze grzechy, to one powodują ten ciężar i upadek. Panie Jezu! To przeze mnie cierpisz!Prze zemnie i przez grzechy całego narodu.Poprzez ten upadek , pokazujesz nam Jezu jak nas kochasz. Panie boże przebacz mi i całemu światu nasze grzechy, które powodują twój ból i cierpienie. Padam przed Toba Chryste na kolana i pochylam głowę bo nie jestem godzeń takiej ofiary.  
6 4 6