Odpowiedzi

2010-03-03T21:17:04+01:00
Według mnie, świat za sto lat będzie SuperNowoczesny. Telewizory z bardzo wygodną obsadą, komputery sterowane tak samo jak telewizory. Po prostu pełny wypas! Auta z lodówkami, z WC, rowery z telewizorami. Autobusy będą z plazmami i aparatami. Ubrania będą z plastiku. Szkoły będą o 100x większe niż są teraz. W szkołach będzie bardzo tłoczno. Powymyślają jeszcze jakieś nowe przedmioty. Kubki i szklanki będą np. z
Hannah Montana, a w szklankach i kubkach radyjko z piosenkami Hannah. Obawiam się, że mogli by nawet wymyślić rower 10 kółkowy. Byłby wtedy ubaw. Ale ja wolałabym/wolałbym zostać w czasach teraźniejszych, w których jest mi wygodnie.

mysle ze pomoglam. licze na naj ;)
2010-03-03T21:20:02+01:00
Według mnie za sto lat napewno znacznie rozwinie się technika. Będzie dużo więcej pojazdów, a może nawet na porządku dziennym nie będą tylko samochody, ale również mniejsze samoloty, helikoptery czy śmigłowce. Ludzie przyszłości będą mieszkali w zmechanizowanych domach, które będą bardzo proste w obsłudze bo będzie do tego potrzebny tylko nasz głos. Takie domy już istnieją, ale jest ich na świecie tylko kilka, na które mówi się "domy-laboratorium", ale ich właściwa nazwa to penthouse. Na pewno znacznie rozwinie się medycyna i może za sto lat na choroby, na które nasi lekarze nie mają jeszcze leków, będą środki ogólnie dostępne, a może nawet niektóre z tych chorób całkowicie znikną. Niestety musimy już teraz bardzo uważać, żeby w przyszłości nie było znacznie gorszych chorób niż mamy teraz. Podobnie może być z roślinami i zwierzętami. Wiele gatunków już teraz jest pod ochroną ponieważ ich populacja znacznie się zmniejsza, a w przyszłości może ich nie być wcale. teraz musimy uważać z fabrykami i tego typu rzeczami, które już zanieczyszczają środowisko i przyczyniają się np. do globalnego ocielenia czy dziury ozonowej. Za nasze błędy mogą płacić ludzie w przyszłości, ale oni również muszą uważać aby nie przyczynić się do jeszcze większych szkód.
Mam nadzieję, że pomogłam.
1 5 1