Odpowiedzi

2010-03-03T21:17:29+01:00
Pewnego dnia chłopiec o imieniu Jaś chciał zaadoptować psa ze schroniska, ale jego rodzice się nie zgodzili.Po kilku miesiącach dziecko obchodziło urodziny, a tata kupił mu zwierzątko jako prezent.Chłopiec strasznie się ucieszył, kiedy dostał nowego pupila i nazwał go Reks. Piesek bardzo przywiązał się do nowego właściciela i tak samo go pokochał. Jaś dbał o niego, pielęgnował, karmił i chodził z nim na spacery. Po jakimś czasie piesek biegał wszędzie za nowym panem i odprowadzał go do szkoły.Minął rok, od kiedy Reksio zamieszkał z nową rodziną. Nagle pies zaczął chorować. Jaś od razu pojechał z pupilem do weterynarza. Dziecku było smutno z powodu choroby zwierzątka i obiecało rodzicom, że pomoże mu się wyleczyć. Chłopiec podawał lekarstwo pieskowi i specjalną karmę. Po paru miesiącach piesek powrócił do zdrowia i znów bawił się z właścicielem, grając w piłkę, aportując i chodząc na spacery. Moim zdaniem chłopiec z tej historii bardzo kochał swoje zwierzątko i nie opuścił go, kiedy było chore. Myślę, iż każdy powinien postępować tak jak Jaś.
5 5 5
2010-03-03T21:21:38+01:00
Dawno, dawno temu była sobie dziewczyna o szlachetnym sercu i urodzie łabędzia. Niestety nikt w wiosce jej nie lubiał, więc czuła się samotna. Mieszkała w domu ze swoją matką i z siostrami. Pewnego razu dziewczyna suszyła pranie aż nagle coś ją szarpnęło za fartuszek, spojrzała i zobaczyła małą włochatą kuleczkę, spojrzała dokładniej i okazało się że to było małe szczenię. Nie wolno było jej trzymać żadnego zwierzęcia w domu, więc ukryła go w swoim pokoju. Mineło kilka dni. Matka z córkami miały iść na bal, a dziwczyna miała czyścić dom. Gdy matka i córki wyszły zaczęła płakać siedząc na werandzie ze swoim pupilem. Chwilę później stało się coś niezwykłego, pies zaczął mówić. Powiedział żeby się nie martwiła, bo załatwi jej karocę oraz piękną suknię i będzie nie do poznania. Dziewczynie spodobał się ten pomysł i pojechała. Gdy była na balu nikt ją niezauważył, lecz podszedł do niej pewien chłopak i chciał z nią zatańczyć. Chłopak obiecywał jej że będzie jej wierny do końca życia i poprosił aby została jego żoną. Dziewczyna się zgodziła, i zamieszkali w skromnym domku, a jej zaczarowanemu psu wybudowali piękną budę gdzie mu było bardzo dobrze.
1 1 1
2010-03-03T23:07:00+01:00
Miałem kiedys psa naimie miał reks był to bardzo madry pies trafił do naszej rodziny przypatkiem znalazła go siostra na drodze przy lesie szukalismy wlasciciela ale nikt sie nie zgłosił po pewnym czasie reks został z nami i od ego momentu był nierozłonczny z nasza rodzina chodzislismy wszyscy wspulnie na spacery dbalismy o reksa a wzamian reks pilnował domu pewnego dnia pojechalismy wszyscy na imieniny cioci krysi reks został w domu gdy wrócilismy do domu zaniepokojiły nas radjowozy przed naszym domem myslelismy ze cos sie stało i ie mylilismy sie do naszego domu usiłowali włamac sie złodzieje ale niestety im sie nie udłao poniewaz reks obronił nasz dom zapedził złodzieji w kozi róg i szczekał tak głosno i długo az sasiad mieszkajacy obok zaineresowal sie czemu reks tak ujada gdy zajrzał do ogrodu i zobaczył włamywaczy natychmiast wezwal policje która przyjachała bardzo szybko i złapała włamywaczy , reks w nagrode dostał medal i wielka wspaniała kosc wszyscy byli dumni z reksa obronił wkoncu nasz dom ...
1 1 1