Odpowiedzi

2010-03-03T21:23:28+01:00
Palacz to człowiek palący papierosy.
Często chory na raka płuc.Może zaszkodzić osobom w jego otoczeniu,ale najbardziej szkodzi samemu sobie.Od izolowany od wszystkich,najczęściej przebywa sam,ponieważ nikt nie chce być blisko niego.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T21:24:53+01:00
Ja wieloletni palacz Marihuany, dnia pewnego przed zapaleniem kolejnego skręta postanowiłem zostać Praworządnym Obywatelem . Pobiegłem więc z Jointem w dłoni do najbliższego komisariatu aby zgłosić przestępstwo posiadania prze zemnie narkotyku . Zostałem zatrzymany na noc abym ” wytrzeźwiał “, przesłuchany , zrewidowano mi mieszkanie i zarekwirowano resztę zielska. Po paru miesiącach zostałem skazany na rok więzienia w zawieszeniu na 3 . Po tych wszystkich ciężkich przeżyciach postanowiłem się odstresować, polazłem na miasto aby skołować jakiś materiał i już miałem sobie zapalić gdy przypomniałem sobie że przecież postanowiłem zostać Praworządnym Obywatelem ! Pobiegłem więc z Jointem w dłoni do najbliższego komisariatu aby zgłosić przestępstwo posiadania prze zemnie narkotyku . Zostałem z miejsca aresztowany odwieszono mi zawiasy , dołożono 2 lata . Po trzech latach więzienia wreszcie mnie wypuszczono.
O słodka wolności chwilo ! wolnym ja człekiem z wolną wolą , robię na co mam ochotę nie krzywdząc innych , więc wybrałem się na miasto i załatwiłem trawkę i już miałem sobie zapalić gdy dowiedziałem się że oszołomy dalej żądzą , a ja przecież jestem Praworządnym Obywatelem !
Pobiegłem więc z Jointem w dłoni do najbliższego komisariatu aby zgłosić przestępstwo posiadania prze zemnie narkotyku …

O słodka wolności chwilo ! Szkoda że tak krótka .

Przy okazji chce oficjalnie zgłosić przestępstwo o produkcje i handel narkotykami przez Państwo Polskie którymi są alkohol i tytoń .

Wieczny więzień wolnej woli i praworządności

mysle ze dobze pozdrawiam
2 5 2
2010-03-03T21:25:59+01:00
Palacz jest to osoba, która uzależniła się od papierosów. Ta osoba sama sobie robi krzywdę, ponieważ może zachorować na bardzo poważne choroby takie jak np. rak płuc. Niestety jeżeli taka osoba pali przy kimś druga osoba jest tak zwanym palaczem biernym. Gdy często przebywa się przy osobach palących również można być narażonym na te choroby.
1 1 1